Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

5

Mimo coraz częstszych głosów niezadowolenia i rosnącej liczby zgłoszeń na policję i do straży miejskiej, problem niezgodnego z przepisami parkowania nie maleje. W Świdnicy wciąż nie brakuje przykładów rażącego naruszania zasad i lekceważenia bezpieczeństwa przechodniów.

Prezentujemy zdjęcia ze Świdnicy, nadesłane przez czytelników w minionym tygodniu.

Ul. Długa

Ul. FieldorfaUl. Jodłowa

Ul. Komunardów

Ul. Lelewela

Ul. Pułaskiego/Boh. Getta

Ul. Rolnicza

Ul. Wróblewskiego

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  strazmiejska@sm.swidnica.pl 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/asz/