Strona główna Kultura Minimaraton horrorów z TO 4 i 6 września w Cinema3D

Minimaraton horrorów z TO 4 i 6 września w Cinema3D

0

NMF: Minimaraton Horrorów z To, czyli powrót demonicznego klauna Pennywise’a. TO co? Macie ochotę na balonik…? Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na seanse ekranizacji słynnego horroru Stephena Kinga, w tym jej najnowszą część „To: Rozdział 2” premierowo!

NMF: MINIMARATON TO odbędzie się w dwóch terminach: 4 września (środa) oraz 6 września (piątek)w Cinema3D w Świdnicy. W repertuarze znajdują się filmy – „TO” z 2017 roku oraz premierowo – „TO: ROZDZIAŁ 2”

Opisy filmów:

To: Rozdział 2 – PREMIEROWO!
It: Chapter Two, USA 2019, 105′
reżyseria: Andres Muschietti
scenariusz: Gary Dauberman
obsada: Jessica Chastain, Bill Skarsgard, James McAvoy, Jay Ryan, Bill Hader, James Ransone
muzyka: Benjamin Wallfisch

Wyczekiwana kontynuacja filmu „To”, który został okrzyknięty jednym z najlepszych horrorów ostatnich lat. Po 27 latach od tragicznych wydarzeń w Derry sytuacja się powtarza i w mieście znów giną dzieci. Dawna grupa przyjaciół z dzieciństwa musi się odnaleźć, żeby definitywnie zakończyć działalność klauna. Aby tego dokonać, muszą najpierw odzyskać utracone wspomnienia z przeszłości, czy im się to uda?

Nastrojowe, wciągające, tajemnicze i zapierające dech kino, które z pewnością sprosta oczekiwaniom fanów powieści mistrza horroru, Stephena Kinga oraz miłośników filmów z dreszczykiem.

TO
It, USA 2017, 135′
reżyseria: Andres Muschietti
scenariusz: Gary Dauberman, Chase Palmer, Cary Joji
obsada: Bill Skarsgard, Jaeden Lieberher, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard
muzyka: Benjamin Wallfisch

Pierwsza część ekranizacji jednej z najsłynniejszych powieści Stephena Kinga, która budzi lęk wśród czytelników od dziesiątek lat. W mieście Derry w tajemniczych okolicznościach giną dzieci, po których pozostają jedynie szczątki. Siedmioosobowa grupa dzieciaków postanawia zjednoczyć się, aby stanąć do walki z przerażającym, słynącym z okrucieństwa klaunem, zwanym Pennywisem.

Klimatyczny, intrygujący i trzymający w napięciu film, który nie tylko straszy, ale również bawi i wzrusza.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia MINIMARATONÓW:

  • środa 4 września: rozpoczęcie o 20:00, przewidywany koniec ok. 00:30
  • piątek 6 września: rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 2:30 rano

Cena biletów: 29 zł

Brak możliwości rezerwacji biletów. Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie www.cinema3d.pl

/Materiały nadesłane/