Strona główna 0_Slider Festiwal z pianą mydlaną w roli głównej

Festiwal z pianą mydlaną w roli głównej [FOTO]

0

Bańki maleńkie i ogromne, mydlane wyspy, taniec w pianie – moc atrakcji czekało na uczestników czwartej już edycji festiwalu „Mydlany Park” w Żarowie.

Mydlana impreza rozpoczęła się o godzinie 16.00 w parku miejskim w Żarowie, który w jednej chwili wypełniony został mnóstwem baniek. Prosto ze sceny, w rytm muzyki cztery wytwornice wypuściły setki tysięcy małych banieczek. Nie zabrakło także tradycyjnych zestawów do robienia baniek i mydlanych „miecze”.

Sporym powodzeniem cieszyły się warsztaty malowania pianą oraz próby zamknięcia dzieci w bańkach-gigantach. Podczas imprezy zaplanowano także zumbę w bańkach oraz Piana Party – strażacy z OSP Pożarzysko stworzyli mydlaną wyspę, w której do muzyki na żywo tworzonej przez DJ Robsona uczestnicy Mydlanego Parku mogli bawić się w bańkach i pianie. Do dyspozycji gości przez cały czas trwania festiwalu dostępna była strefa relaksu wraz z gastronomią na czterech kółkach, a także inne atrakcje.

Organizatorem wydarzenia Mydlany Park Festiwal 4 była Fundacja Inicjatywa B. Partnerzy: Sklep Animatora, Urząd Miejski w Żarowie oraz Agencja Reklamowa Geospace. Sponsorami wydarzenia są: Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów S.A., Pleucom, iGEMI – z miłości do natury, Jacek Marczyński, Yagi Poland Factory, AKS Precision Ball Polska Sp. Z o o., Electrolux Poland oraz Kwiaciarnia Anny Jakubowskiej-Semik. Patronat medialny nad festiwalem objął portal Swidnica24.pl.

/mn/

fot. Dariusz Nowaczyński