Strona główna 0_Slider Mecz Polonia-Stal Świdnica – Piast Żerniki Wrocław

Mecz Polonia-Stal Świdnica – Piast Żerniki Wrocław [RELACJA VIDEO LIVE]

0

Przed piłkarzami Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica ostatni mecz w tym sezonie. Nasi czwartoligowcy podejmą na własnym boisku ekipę Piasta Żerniki Wrocław. Początek spotkania o godz. 17.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE, jak również relację VIDEO!

Skład świdniczan: Koziarz, Florian, Białas, Salamon, Ł. Kot, Gruba Filho, Sowa, Myrta, Do Carmo, Baumgarten, Lima Santos.

Skład wrocławian: Pitek, Łuczkiewicz, Mikuś, Pikulicki, Czerwiński, Myka, Autonell Moll, Nowicki, Taranek, Telatyński, Bicz.

Sędziowie: Marcin Domina – główny oraz Michał Połomski i Dominika Bernacka – sędziowie asystenci (Kolegium Sędziów Jelenia Góra).

Rozpoczynamy spotkanie

3′ – próbował uderzać na naszą bramkę Mateusz Czerwiński, ale został zablokowany.

4′ – w odpowiedzi stuprocentowa sytuacja Jhona Lee Do Carmo, nasz pomocnik niestety spudłował z kilku metrów.

9′ – przejmujemy nieco inicjatywę, dłużej utrzymujemy się przy piłce, ale Piast jest groźny i nie zamierza ułatwiać nam zadania.

13′ – Lima Santos dośrodkowuje w pole karne, z piłką mija się Myrta, ta trafia do Jhona Lee Do Carmo, ale Brazylijczyk przestrzelił.

17′ – ależ huknął teraz z rzutu wolnego Lima Santos, piłka niestety dla nas minęła światło bramki.

20′ – ucierpiał w jednym ze starć Baumgarten, lecz już doszedł do siebie i wracamy do gry.

24′ – Taranek nieprzepisowo powstrzymuje niezłą kontrę Baumgartena.

26′ – Sowa główkuje w polu karnym Piasta – piłka mija słupek bramki strzeżonej przez Pitka.

30′ – piłka trafia w polu karnym do Alefe Limy Santosa, który potężnym uderzeniem zdejmuje pajęczynę z wrocławskiej sieci. Prowadzimy 1:0!!!

33′ – mocno z dystansu uderzał Baumgarten, piłka obok słupka.

35′ – Lima Santos próbował zgrywać piłkę głową do Myrty, ale niedokładnie.

40 – dośrodkowanie we wrocławskie pole karne, skutecznie bronią się goście.

45′ – bramkarz rywali broni uderzenie Jhona Lee Do Carmo, chwilę później próbuje dobijać jeszcze Robert Myrta, lecz piłka minimalni przelatuje obok słupka.

Koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0!

rozpoczynamy drugą połowę – B. Kot zastępuje w bramce Koziarza, Szuba zmienia Ł. Kota.

50 – świetnie główkował Lima Santos, piłkę znakomicie obronił jednak Pitek.

53′ – tym razem bardzo dobrze z dystansu uderzał Do Carmo – futbolówka mija poprzeczkę bramki.

54′ – na boisku pojawia się Maciej Kowalczyk (Piast)

55′ – druga zmiana w drużynie gości – Makar zastępuje Bicza.

57′ – fantastycznie w polu karnym przedziera się Jhon Lee Do Carmo – strzela z wnętrza szesnastki na 2:0!!!

58′ – podwójna zmiana w drużynie miejscowych – wchodzą Szczygieł i Orzechowski, schodzą Baumgarten i Do Carmo.

62′ – Szuba uderza z 25 metrów – próba niestety niecelna.

64′ – z narożnika pola karnego strzelał Białas, piłkę pewnie łapie jednak Pitek.

W drugiej części gry absolutna dominacja świdnickiej ekipy.

68′ – wyborne dogranie Limy Santosa do wbiegającego Szczygła, Kamil trafił niestety tylko w słupek!

70′ – z dystansu strzału próbował Gruba Filho – futbolówka przeleciała obok bramki.

72′ – tym razem groźna akcja po drugiej stronie boiska, Kot świetnie broni starcie sam na sam z napastnikiem Piasta.

75′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

82′ – debiut w drużynie seniorów zalicza w oficjalnym spotkaniu młody, niespełna 16-letni Kacper Stachurski. Środkowy pomocnik zastępuje Roberta Myrtę.

85′ – dośrodkowanie z rzutu rożnego, uderza Stachurski, broni bramkarz Piasta.

90′ – Orzechowski wychodzi oko w oko z bramkarzem, świdnicki skrzydłowy oddawał jeszcze piłkę do Szczygła, który przegrał starcie z golkiperem Piasta.

90+’ – znów dobrze na linii pola karnego znalazł się Stachurski, uderzenie młodego pomocnika zablokowane.

Koniec meczu – wygrywamy 2:0!!!