Strona główna 0_Slider Wirtualny świat Matrixa powraca do kin

Wirtualny świat Matrixa powraca do kin [ROZWIĄZANIE KONKURSU CINEMA3D]

0

20 lat po premierze, Matrix powraca na kinowe ekrany. Na noc filmową z kultową trylogią Wachowskich zaprasza Cinema 3D w Świdnicy już w piątek, 31 maja na godzinę 22.00.

 Cinema 3D zaprasza na Maraton Matrix, niesamowitą noc z kultowymi bohaterami i niezapomnianymi efektami specjalnymi, które wyznaczyły drogę współczesnego kina Science Fiction. 31 maja startujemy już o godz. 22:00. Podczas jednej nocy będzie można zobaczyć wszystkie trzy części filmu. Nie zabraknie także wielkiej dolewki wybranego napoju w popcorn barze kina.

ZAGRAMY:

MATRIXHaker komputerowy Neo dowiaduje się od tajemniczych rebeliantów, że świat, w którym żyje, jest tylko obrazem przesyłanym do jego mózgu przez roboty.

MATRIX REAKTYWACJAW drugiej części trylogii Matrix Neo nauczył się lepiej kontrolować swoje nadzwyczajne umiejętności, a wokół Zionu zamyka się pierścień Armii Maszyn. Jedynie godziny dzielą ostatnią enklawę ludzi na Ziemi przed losem, jaki zgotuje im armia 250000 Strażników, zaprogramowanych na zniszczenie ludzkości. Mimo to mieszkańcy miasta, natchnieni wiarą Morfeusza w Wybranego, który wypełni Przepowiednię Wyroczni i zakończy wojnę z Maszynami, wszystkie swoje nadzieje i oczekiwania pokładają w Neo. On sam szuka rozwiązania, nękają go niepokojące wizje. Wzmocnieni swoją miłością i wiarą we własne siły, Neo i Trinity decydują się powrócić wraz z Morfeuszem do Matrixa, gdzie użyją wszystkich swych nadzwyczajnych mocy, by przeciwstawić się bezwzględnym siłom represji. Jednak w Matriksie istnieją wpływowe postacie, odmawiające dokonania wyboru, unikające odpowiedzialności, żywiące się emocjami…

MATRIX REWOLUCJENeo zrobił kolejny krok na drodze ku prawdzie, której początek miał miejsce w końcowym scenach Matrixa – przemiana wyczerpała jednak jego moce, leży bezsilny na ziemi niczyjej, gdzieś pomiędzy Matrixem i Światem Maszyn. Podczas gdy Trinity (CARRIE-ANNE MOSS) strzeże ciała pogrążonego w śpiączce Neo, Morfeusz (LAURENCE FISHBURNE) zmaga się ze świadomością, że Wybraniec, w którego wierzył całe życie, jest jedynie kolejnym systemem kontroli, wymyślonym przez budowniczych Matrixa.

Bilety dostępne w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Kto wygrał zaproszenie?

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na Maraton Matrixa w Cinema 3D w Świdnicy. By je otrzymać należało wyjaśnić: Jak nazywał się statek Morfeusza? Prawidłowa odpowiedź to „Nabuchodonozor”. Wejściówkę otrzymał Patryk Kunik. Gratulujemy!

/red./

Poprzedni artykułDzień Dziecka w Cinema3D
Następny artykułPrzedszkolaki wyśpiewały nagrody [FOTO]