Strona główna Wydarzenia Świdnica Dzień Dziecka w Cinema3D

Dzień Dziecka w Cinema3D

0

CINEMA 3D w Świdnicy oraz Fundacja Ładne Historie zapraszają do wspólnego świętowania Dnia Dziecka w kinie, już 1 czerwca. W programie wydarzenia – bajkowy kącik, zabawy i animacje, a także wiele premierowych bajek na wielkim ekranie.

Kino Cinema 3D w Świdnicy wspiera tegoroczną edycję „Lata na podwórku”, organizowanego przez Fundację Ładne Historie. Program ma na celu realizację działań edukacyjnych i animacji na świdnickich podwórkach. Inicjatywa ma zwrócić uwagę na problem z nawiązywaniem relacji wśród dzieci, a także spełnia rolę odkrywania umiejętności i talentów naszych pociech. W poprzednich latach akcja obejmowała trzy  świdnickie podwórka. W tym roku natomiast jej organizatorzy zamierzają zwiększyć zasięg swoich działań aż do pięciu lokalizacji.

Akcję będzie można wesprzeć  w najbliższą sobotę, 1 czerwca na terenie CINEMA 3D w Świdnicy.  Zbiórkę przeprowadzą wolontariusze „Lata na podwórku”. Ponad to od godz. 12.30 do 16.00 będą prowadzone zabawy i animacje dla dzieci. Kino przygotowało także bajkowy kącik do zdjęć ze specjalnymi ściankami z najnowszych animacji dla dzieci.

Oczywiście w kinie nie może zabraknąć także ciekawych propozycji na Dzień Dziecka na wielkim ekranie! Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć najnowszą animację reżysera „Shreka 2” oraz „Gnomeo i Julii”, czyli „Paskudy. UglyDolls”,  która swoją premierę będzie miała już w piątek 31 maja. Oprócz tego zobaczyć będzie można również „Krainę Cudów” i animację „Panda i Banda”. CINEMA 3D z okazji Dnia Dziecka przygotowało także specjalne, przedpremierowe pokazy hitu „Sekretne Życie Zwierzaków Domowych 2”. Starsze dzieci będą mogły natomiast wybrać się na filmową wersję jednej z najsłynniejszych bajek Disneya „Aladyn”, a także dobrze się bawić z filmem „Pokemon: Detektyw Pikachu”. W repertuarze znajdzie się również polska propozycja dla całej rodziny, film „Dzień Czekolady” m.in. z Tomaszem Kotem, Dawidem Ogrodnikiem czy Magdaleną Cielecką.

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułHimalaiści uhonorowani Nagrodą Fair Play PKOl
Następny artykułWirtualny świat Matrixa powraca do kin [ROZWIĄZANIE KONKURSU CINEMA3D]