Strona główna 0_Slider Smaki świata wracają na świdnicki rynek

Smaki świata wracają na świdnicki rynek [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

1

Potrawy z najlepszych kuchni świata już od piątku, 24 maja będzie można skosztować na świdnickim Rynku. Przed miłośnikami dobrego jedzenia prawdziwa uczta dla podniebienia. Świdnicki Festiwal Smaków potrwa do niedzieli.

Smaki Świata Street Food to prawdziwy raj dla smakoszy. Organizatorzy imprezy już po raz kolejny zawitają do Świdnicy. W samym sercu miasta staną food trucki z przebojami kuchni z całego świata, w których będą serwowane m.in. meksykańskie burrito, świeża ryba prosto z Bałtyku smażona z frytkami, doskonałe burgery inspirowane podróżami, koreańskie pierożki Mandu, wietnamskie Ha Kao czy Tybetańskie Momo.

Zapraszamy was na rynek w Świdnicy, aby skosztować specjałów z najlepszych kuchni świata! Specjalnie dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy prawdziwą ucztę dla podniebienia! Będzie przepysznie! – zachęcają organizatorzy.

Świdnicki Festiwal Smaków zaplanowano już od piątku, 24 maja aż do niedzieli, 26 maja. Każdego festiwalowego dnia food trucki będą otwarte w godzinach od 12.00 do 21.00.

Kto wygrał vouchery na festiwalowe potrawy?

Dla naszych Czytelników mieliśmy pięć voucherów o wartości 30 zł na potrawy ze Świdnickiego Festiwalu Smaków Świata. By je otrzymać należało wyjaśnić: Skąd pochodzi burrito i kto potrawę wynalazł?  Prawidłowa odpowiedź to: potrawa pochodzi z Meksyku, a jej wynalazcą był Juan Mendez. Laureatami konkursu zostali: Sylwia Żurek, Marcin Drożdż, Tomasz Kuszczak, Ewa Przywała i Krystian Bujalski. Gratulacje!

/red./

Poprzedni artykułRozglądali się za przyszłymi zawodami [FOTO]
Następny artykułSięgnęli po brąz w finale Dolnego Śląska