Strona główna 0_Slider Luna Park śpiewa w Parku Centralnym

Luna Park śpiewa w Parku Centralnym [premiera teledysku]

1

Działający na świdnickiej scenie muzycznej zespół Luna Park zaprezentował teledysk, promujący nowy singiel. Zdjęcia do piosenki „Sara” powstały w świdnickim Parku Centralnym.

Początki zespołu sięgają roku 2014. Historia Luna Parku jest barwna ponieważ przez te wszystkie lata zmieniali się muzycy, a co za tym idzie stylistyka zespołu.
Dlatego oprócz ścisłego założenia wykonywania muzyki pop – funk, zespół otarł się też o tradycyjny rock oraz fusion – jazz. Obecnie Luna Park to czwórka muzyków, których twórczość to energetyczna dawka funky z łatwymi do zapamiętania popowymi melodiami. Czerpanie inspiracji z różnych nurtów tworzy z powstałych dzieł ciekawą mieszankę – opisują muzycy. Luna Park przygotował nowy singiel. – Oddajemy waszym uszom i oczom efekt naszej pracy. Oto utwór Sara. Zarejestrowany materiał to tajemniczy i spokojny początek obranej drogi, na której zaplanowaliśmy wiele żywiołowych niespodzianek muzycznych. SARA to symbol prawdziwego przyjaciela, który zawsze jest obok, który zawsze wspiera w potrzebie. Materiał do utworu nakręciliśmy sami, wykorzystując nasze smartfony i piękną scenerię świdnickiego Parku Centralnego – opisuje zespół kulisy nagrania.

Piosenkę nagrali: Magdalena Mazurkiewicz – wokal, Patryk Dorobek – gitary, Mateusz Koliński – perkusja, Bartosz Bednarz – gitara basowa. Nagranie zrealizowano w M23 studio Postprodukcja: Media Company Zdjęcia: Mateusz Koliński. Muzyka i słowa Luna Park.

/red./

Poprzedni artykułŚwidnickie bractwo zaprasza do średniowiecza
Następny artykułRozpoczynamy bój o prym w regionie [RELACJA LIVE]