Strona główna 0_Slider Festyn Rodzinny zakończył się dużym sukcesem!

Festyn Rodzinny zakończył się dużym sukcesem! [FOTO]

0

To było prawdziwe święto na obiektach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W sobotę, 11 maja odbył się Fastyn Rodzinny organizowany przez Restaurację Chillout, Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica i OSiR Świdnica. Wszystko by pomóc ciężko chorej Paulinie Chmielewskiej. 

Była to druga część akcji charytatywnej na rzecz mamy młodego Fabiana, piłkarza Polonii-Stali Świdnica. Podczas kwietniowego Turnieju Rodzinnego z wpisowego, a także prowadzonej kawiarenki udało się zebrać kwotę blisko 6000 złotych. Teraz akcja zakończył się jeszcze większym sukcesem…

 

Na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji działo się na prawdę sporo. Był mini turniej piłkarski dla młodych adeptów futbolu, występy Zumby i zespołu Kids Dance z Żarowa, a obok mecze starszych piłkarzy o ligowe punkty. Do tego kącik gastronomiczny i loteria fantowa z niezwykle atrakcyjnymi gadżetami przygotowanymi przez organizatorów wydarzenia, a także licznych sponsorów i partnerów. W sumie udało się zebrać sporą kwotę, bo 8808,28 złotych i 1 euro. 

 

Paulina Chmielewska cierpi na ostrą białaczką szpikową. Walczy bardzo dzielnie i jest już po pierwszej chemii. Teraz czekają ją kolejne cykle, a na końcu przeszczep szpiku. W tej walce nie może być i nie jest sama. Zebrane środki z pewnością pomogą w dalszym leczeniu. Z dwóch części akcji organizatorom udało się zebrać blisko 15 tysięcy złotych!

/MDvR, FOTO: Michał Nadolski/

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Plac św. Małgorzaty
Następny artykułNa ludowo i folkowo w Pszennie [FOTO]