Strona główna Konkursy Cztery horrory w jeden wieczór? Maraton Grozy już dziś w Cinema3D

Cztery horrory w jeden wieczór? Maraton Grozy już dziś w Cinema3D [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Kolejna nieprzespana noc w CINEMA 3D! Już 10 maja od godz. 22.00 świdnickie kino zaprasza na popularny cykl Maratonu Grozy. Tym razem  widzowie będą mogli zobaczyć aż cztery przerażające horrory.

Z pewnością nikomu z fanów gatunku nie trzeba przedstawiać „Obecności”, która uznawana jest za jeden z najlepszych filmów kina grozy ostatnich lat. Kultową produkcję, a także jej kontynuację będzie można obejrzeć podczas piątkowego Maratonu Grozy. Ponadto zaplanowano seans filmu „Kiedy gasną światła”, a  noc zwieńczy specjalny, premierowy pokaz horroru „Topielisko. Klątwa La Llorony”.

OPISY FILMÓW:

KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA Kiedy Rebecca opuściła rodzinny dom, myślała, że wraz z nim pozostawiła za sobą lęki z dzieciństwa. Dorastając, nigdy nie miała całkowitej pewności, co było prawdziwe, a co nie. Teraz jej młodszy brat, Martin jest świadkiem tych samych niewyjaśnionych i przerażających sytuacji, które kiedyś wystawiały na próbę jej zdrowie psychiczne i zagrażały bezpieczeństwu. Przerażająca istota w tajemniczy sposób związana z matką rodzeństwa, Sophie ponownie pojawiła się w ich życiu. Tym razem jednak, w miarę jak Rebecca zbliża się do odkrycia prawdy, nie ma wątpliwości, że ich życiu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo… zwłaszcza, kiedy gasną światła.

OBECNOŚĆ Zanim powstało Amityville, było Harrisville. „Obecność” opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.

OBECNOŚĆ 2Thriller paranormalny „Obecność 2” to ekranizacja kolejnego przypadku zaczerpniętego z archiwum spraw słynnych demonologów Eda i Lorraine Warrenów. Tym razem badacze udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, w którym samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, przeprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

TOPIELISKO. KLĄTWA LA LLORONY La Llorona. Płacząca kobieta. Przerażająca zjawa uwięziona między Niebem i Piekłem, skazana na okrutny los, który przypieczętowała własnymi czynami. Samo wymienienie jej imienia wzbudzało postrach na całym świecie od pokoleń. Za życia utopiła własne dzieci w szale zazdrości, po czym rzuciła się za nimi w rzeczne odmęty, płacząc z bólu. Teraz jej łzy są wieczne. Niosą ze sobą śmierć. Ci, którzy usłyszą jej wołanie w mroku nocy, są zgubieni. La Llorona czai się w ciemności i poluje na dzieci, rozpaczliwie usiłując zastąpić nimi własne. Z każdym kolejnym stuleciem jej żądza stawała się coraz bardziej nienasycona… a jej metody — coraz okrutniejsze. W latach 70. XX wieku w Los Angeles La Llorona grasuje w mroku nocy, prześladując dzieci. Pracownica opieki społecznej, która zignorowała ostrzeżenie matki z problemami podejrzanej o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo, wkrótce trafia wraz ze swoimi małymi dziećmi do przerażającego nadprzyrodzonego świata. Ich jedyną szansą na przetrwanie śmiercionośnego gniewu La Llorony może być pozbawiony złudzeń ksiądz, odprawiający mistyczne obrzędy, aby utrzymać zło w ryzach na skraju światów, gdzie ścierają się ze sobą strach i wiara. Strzeżcie się jej mrożącego krew w żyłach lamentu… Nie cofnie się przed niczym, aby zwabić was w ciemność. Bo jej cierpienie nie ma końca. Jej dusza nigdy nie zazna spokoju. Nie ma ucieczki od klątwy La Llorony.

Bilety do nabycia w kasach kina lub systemie sprzedaży online na stronie www.cinema3d.pl

Informujemy, że nie jest prowadzona rezerwacja miejsc dla tego wydarzenia. Podczas maratonu obowiązuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!

Rozwiązanie konkursu!

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na najbliższy Maraton Grozy w Świdnicy. Aby zdobyć wejściówkę należało  odpowiedzieć na następujące pytanie konkursowe: Jaki film z uniwersum Obecności zagości na ekranach w tym roku? Chodziło o film „Annabelle wraca do domu”, który będzie miał swoją premierę 12 lipca tego roku. Zaproszenie otrzymał Kamil Kruk. Gratulujemy!

/red./