Strona główna Temat dnia Pogorzelcy z Milikowic potrzebują pomocy

Pogorzelcy z Milikowic potrzebują pomocy

0

To miał być pierwszy wiosenny grill, a skończyło się utratą dorobku życia. Rodzina z Milikowic, której pożar zniszczył znaczną część domu i wyposażenia, potrzebuje wsparcia.

Ogień pojawił się w budynku przy ulicy Parkowej 16 kwietnia około godziny 16.05. Początkowo płomienie objęły przylegający do domu ganek, jednak szybko rozprzestrzeniły się na dach budynku.

-Zbieram pieniądze na odbudowę spalonego domu moich rodziców. 16.04.2019r. Spaliła nam się połowa domu… rozpoczęliśmy pierwsze grillowanie, na grillu z butlą gazową. Waż był nieszczelny, gaz się ulotnił, poszła iskra, zajął się cały drewniany ganek który był połączony z dachem naszego domu. Spłonęła połowa dachu, dom w większej części został bardzo mocno zalany, jedyne pomieszczenie, które zostało uratowane i nienaruszone, to kuchnia. Pieniądze, które zdoła mi się uzbierać, będą przeznaczone częściowo na odbudowę i ocieplenie dachu. Bardzo wiele znaczy dla mnie pomoc, ponieważ straciliśmy to, czego dorabiali się moi rodzice 20 lat. Tata wyraził zgodzę na założenie zbiórki, powiedział, że nawet jeżeli będzie wpłacone 5zł to i tak dla niego to wiele znaczy i pomoże – opisuje 20-letnia Justyna Pasoń.

Datki można wpłacać przez portal pomagam.pl

Poprzedni artykułOburzeni nauczyciele piszą list otwarty do biskupa Deca
Następny artykuł„Zwolnij przed zajączkiem!” Maluchy kontrolowały kierowców [FOTO/VIDEO]