Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

1

Mimo coraz większej liczby zgłoszeń do straży miejskiej i na policję, wciąż nie brakuje kierowców, którzy lekceważą nie tylko przepisy, ale i zasady bezpieczeństwa. Największym problemem w Świdnicy jest zastawianie autami całych chodników.

Nie brak też przykładów zastawiania wyjazdów, przystanków i parkowania aut niemal w samych wejściach do marketów. Przedstawiamy kolejne zdjęcia nadesłane przez czytelników.

ul. Bema
ul. Daleka/Pułaskiego
ul. Henryka Pobożnego
ul. Rolnicza
ul. Równa
ul. Sadowa
ul. Sadowa
ul. Spółdzielcza
ul. Strzegomska
ul. Wyszyńskiego

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułRuszają egzaminy po ósmej klasie
Następny artykułUciekinier ze szpitala, furiat na placu Grunwaldzkim i potrącony kot. Interwencje straży miejskiej