Strona główna 0_Slider Wyjście do kina czy sesja fotograficzna? Wygraj prezent na Dzień Kobiet

Wyjście do kina czy sesja fotograficzna? Wygraj prezent na Dzień Kobiet [KONKURS]

0

Już 8 marca święto wszystkich pań. To idealna okazja, by nasze dziewczyny, żony, narzeczone, siostry, mamy i przyjaciółki poczuły się docenione. Oprócz życzeń, warto postarać się także o kwiaty, czekoladki czy inny upominek. Wyjątkowe nagrody można wygrać w naszym konkursie zorganizowanym z myślą właśnie o kobietach.

Z pewności oryginalną i miłą niespodzianką dla naszych ukochanych pań będzie indywidualna bądź rodzinna sesja zdjęciowa (10 profesjonalnych zdjęć) w wykonaniu świdniczanina i fotografa współpracującego z portalem Świndica24 Dariusza Nowaczyńskiego. To prawdziwy pasjonat unikalnych ujęć z życia miasta, na zlecenie uwieczniający także najpiękniejsze rodzinne chwile – podczas uroczystości ślubnych, chrzcin czy komunii. Zawodowo zajmuje się również fotografowaniem wydarzeń firmowych, np. jubileuszy, balów czy innych eventów.

Radość naszym paniom możemy sprawić też chociażby wybierając się wspólnie z nimi do świdnickiego kina. Komedia romantyczna czy kobiecy film akcja? Na nowości i najlepsze filmy zaprasza Cinema 3D w Świdnicy, które dla naszych czytelników w ramach konkursu przygotowało aż 6 biletów na dowolnie wybrane seanse.

By wziąć udział w zabawie i wygrać atrakcyjne nagrody, należy w przesłanym na adres [email protected] mailu: napisać życzenia dla kobiet nam szczególnie bliskich. Mail zatytułowany „Dzień Kobiet” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 7 marca. Laureaci zostaną poinformowany o zwycięstwie telefonicznie. Wyniki oraz nagrodzone życzenia ogłosimy na portalu Swidnica24.pl. Powodzenia!

/red./
/Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/