Strona główna 0_Slider Najpiękniejsze życzenia czytelników z okazji Dnia Kobiet

Najpiękniejsze życzenia czytelników z okazji Dnia Kobiet [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Już jutro Dzień Kobiet. To idealna okazja, by nasze dziewczyny, żony, narzeczone, siostry, mamy i przyjaciółki poczuły się docenione. Warto postarać się o kwiaty, czekoladki czy inny upominek. Wyjątkowe prezenty można było zdobyć w naszym konkursie. Wystarczyło napisać życzenia dla bliskim nam pań. Które z nich zostały nagrodzone?

Z pewnością oryginalną i miłą niespodzianką dla naszych ukochanych pań będzie indywidualna bądź rodzinna sesja zdjęciowa (10 profesjonalnych zdjęć) w wykonaniu świdniczanina i fotografa współpracującego z portalem Świndica24 Dariusza Nowaczyńskiego. To prawdziwy pasjonat unikalnych ujęć z życia miasta, na zlecenie uwieczniający także najpiękniejsze rodzinne chwile – podczas uroczystości ślubnych, chrzcin czy komunii. Zawodowo zajmuje się również fotografowaniem wydarzeń firmowych, np. jubileuszy, balów czy innych eventów. Nagrodę w postaci sesji fotograficznej za swoje wyjątkowe życzenia dla ukochanej Grażyny otrzymał Stanisław Szewczyk.

Radość naszym paniom możemy sprawić również wybierając się wspólnie z nimi do świdnickiego kina. Komedia romantyczna czy kobiecy film akcji? Na nowości i najlepsze filmy zaprasza Cinema 3D, które dla naszych czytelników w ramach konkursu przygotowało bilety na dowolnie wybrane seanse. Zaproszenia za piękne życzenia dla ukochanych kobiet otrzymali: Grzegorz Kuźniecow (2 bilety), Romek Pałęga (2 bilety), Piotr Bębenek (2 bilety) oraz Maciej Smoter (2 bilety – nagroda dodatkowa).

Poniżej publikujemy nagrodzone życzenia:

Stanisław Szewczyk z życzeniami dla Grażynki:

Kochanie, moja muzo,
cudowny tonie mojej symfonii życia…
Twój uśmiech jest jak błękit nieba…
Twoje serce, moje serce to miłości takt bicia. 
Wielbić Cię, to mojej duszy potrzeba…
Jesteś pięknym kwiatem…
Jesteś moim światem
Słońce blednie
Kiedy widzi Ciebie.
Marzenia które w Tobie są
Choć może schowane…
Niech spełnią się z huraganu siłą
Tego Ci życzę Kochanie

Grzegorz Kuźniecow z życzeniami urodzinowymi dla kochanej siostry:

Siostrzyczko,
dziś kolejny mija rok,
nowy etap, nowy krok,
lecz nie żałuj tych swych lat,
bo przed Tobą cały świat.
Dziś życzenia Ci składamy,
otwarte serca na dłoni mamy,
życząc Ci dużo wiary w siebie,
cudnego blasku gwiazd na niebie,
dużo zdrowia i morza radości,
spełnienia marzeń
i bezkresnej miłości.

Romek Pałęga z życzeniami dla wspaniałej żony:

Żono moja Marto 8 marca jest święto Dzień Kobiet. Codziennie brakuje nam czasu. Jesteśmy zabiegani – dzieci, dom, praca… Korzystając więc z tej właśnie okazji chciałem powiedzieć Ci kilka słów. Bardzo Cię Kocham. Jesteś przy moim boku przeszło 12 lat – w zdrowiu i w chorobie, na dobre i na złe. Jesteś najwspanialszą mamą, jakie nasze dzieci mogły sobie wymarzyć. Dbasz o domowe ognisko i przede wszystkim o nas, aby nic nam nie brakowało. Chce żebyś wiedziała, że jesteś najpiękniejszą kobietą na ziemi, której nie zamieniłbym na żadną inną. Każdy ma wady, gorsze dni, zły humor, ale my każdego dnia przezwyciężamy przeciwności losu i wspierając się idziemy do przodu. Życzę Ci zdrowia, abyś żyła dla siebie i dla nas, bo potrzebujemy Cię. Życzę Ci miłości, abyśmy zawsze tak mocno się kochali. Życzę Ci wytrwałości w codziennym życiu. Spełnienia marzeń tych małych i tych dużych. Kocham Cię najmocniej na świecie i będę z Tobą, jak przyrzekałem na ślubnym kobiercu, na dobre i złe…

Twój oddany mąż Romek.

Piotr Bębenek:

Do Ciebie kochana żoneczko,
do Ciebie kochana babeczko,
ślę życzenia wielkiej radości,
niech już zawsze w Twym sercu gości.

KOCHAJĄCY MĄŻ

Maciej Smoter z życzeniami dla kobiet:

W natłoku spraw, o niektórych świętach okolicznościowych nie pamiętam, ale o Dniu Kobiet nawet nie myślę zapomnieć. Z tej okazji składam więc życzenia – najpierw kobietom z mego życia, a następnie wszystkim pozostałym, które mnie otaczają: 

Niech dla Was słońce świeci
niech Wam czas radośnie leci,
na bombonierki nie wyrobię,
więc przy sprzątaniu to odrobię.

Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie przesłane do nas maile i zapraszamy do kolejnych konkursów na portalu Świdnica24.

/red./
/Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułChcą lepszej przyszłości dla młodzieży. Szkoły podpisały porozumienie [FOTO]
Następny artykułRemont stadionu w Żarowie nabiera tempa