Strona główna 0_Slider Mecz piłkarski: Świdnica – Nowa Ruda

Mecz piłkarski: Świdnica – Nowa Ruda [RELACJA LIVE]

0

Po blisko czteromiesięcznej przerwie piłkarze pierwszej drużyny Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica wracają do gry o czwartoligowe punkty. Na start pojedynek z Piastem Nowa Ruda. Początek meczu o 13.00, spotkanie rozgrywa się bez udziału kibiców na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Do rozpoczęcia spotkania około 10 minut.

Za moment stratujemy.

Skład gospodarzy: B. Kot, Florian, Sowa, Salamon, Kozachenko, Białasik, Gruba Filho, Myrta, Szczygieł, Baumgarten, Santos

Skład gości: Kokott, Hyeodong, Sustek, Osicki, Kamiński, Sarkowicz, Schmidt, Pierzga, Mika, Chabrowski, Deiverson

2′ – strzela Pierzga – piłka ponad poprzeczką

3′ – Deiverson – żółta kartka

6′ – bardzo trudne warunki do gry – mocny i porywisty wiatr nie ułatwia przeprowadzania akcji. Dość sporo przypadkowości.

12′ – bardzo dobrze i mocno uderzył z dystansu Baumgarten – piłka przelatuje nad poprzeczką!

15′ – rzut wolny dla Piasta bity przez Mikę, piłka po sporym zamieszaniu znajduje drogę do sieci. 1:0 dla Piasta!!!

18′ – do szturmu ruszają biało-zieloni

20′ – Lima z rzutu wolnego z około 18 metrów niestety w mur

22′ – spore zamieszanie w polu karnym Piasta, porywisty wiatr mocno przeszkodził Myrcie, który był blisko wpakowania piłki do sieci!

25′ – Gruba Filho – żółta kartka

27′ – obraz od początku meczu się nie zmienia, cały czas piłką więcej grają świdniczanie, goście skupiają się na defensywie i wyprowadzaniu kontr

32′ – fenomenalna akcja Myrty, Limy i Białasika. Ten ostatni wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela na 1:1!!!

34′ – rzut rożny dla Piasta – pewnie z tą sytuacją radzą sobie jednak obrońcy gospodarzy.

35′ – jeszcze jeden korner dla noworudzian, ale i tym razem górą nasi zawodnicy.

38′ – kolejna znakomita akcja biało-zielonych, Myrta podaje do Szczygła, ten dopełnia formalności, trafiając na 2:1 dla Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica!!!

42′ – niebezpiecznie przedzierał się Chabrowski, ale nic z tego nie wyszło.

45′ – z rzutu wolnego uderzał Hyeodong – uderzenie niecelne

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2:1!

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie

47′ – Myrta trafia do sieci – zdaniem Pani arbiter – Ewy Żyły faulował bramkarza i gol nie zostaje uznany!

51′ – Mika – żółta kartka za symulowanie

54′ – boisko opuszcza Hyeodong, w jego miejsce Kołat

55′ – bardzo blisko gola dla gospodarzy, dwukrotnie sytuację ratuje bramkarz Piasta

56′ – żółta kartka dla grającego brutalnie już od pierwszych minut Chabrowskiego

62′ – Piast wciąż nie ma recepty na sforsowanie defensywy biało-zielonych.

68′ – debiut w barwach Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica zalicza Daniel Orzechowski, zmieniając Szczygła

69′ – Orzechowski główkuje – niestety nieskutecznie

70′ – zmiana w Piaście – schodzi Kamiński, wchodzi Kozielec

72′ – Deiverson ogląda drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną – Piast gra w dziesięciu!

75′ – Schmidt – żółta kartka

75′ – Kozachenko mocno uderza z rzutu wolnego – pilkę pewnie łapie bramkarz noworudzian.

76′ – Florian – żółta kartka

79′ – żółta kartka – Sustek

79′ – Ł. Kot zastępuje Baumgartena

80′ – goście grają bardzo ostro, prowokacyjnie i starają się nas wciągnąć w taką „brudną” grę. Na razie jednak bezskutecznie – gramy cały czas swoje.

81′ – znakomite uderzenie Julio z dystansu – jeszcze lepiej interweniował golkiper Piasta.

82′ – Gruba Filho przerywa kontrę – druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka. Też gramy w dziesiątkę!

85′ – Filipczak zmienia Myrtę

86′ – w bardzo dobrej sytuacji znajduje się Lima – nasz snajper uderza tylko w boczną siatkę.

89′ – to mogła być zabójcza kontra świdniczan, Lima dograł do Ł. Kota – ten w dobrej okazji przeniósł piłkę nad poprzeczką!

90′ – Białas zastępuje Floriana

90+’ – bardzo dobrze z linii 16. metra strzelał Orzechowski, znów dobrą paradą popisał się bramkarz Piasta!

koniec meczu – pokonujemy na inaugurację wiosny Piasta Nowa Ruda 2:1!

Poprzedni artykułPełech & Horna Duo zagrają w odnowionej sali Filharmonii Sudeckiej! [KONKURS]