Były pokazy kosmetyków, porady dietetyka, wykład oraz doroczna gala zorganizowana w sali teatralnej ŚOK przez świdnicką Ligę Kobiet Polskich. Gwiazdą sobotniego Dnia Kobiet był jednak Stefano Terrazzino, lubiany przez panie tancerz i wokalista.
Urodzony w Niemczech syn Sycylijczyków od 2004 roku związany jest z Polską. Naukę tańca rozpoczął jako 16 latek pod presją rodziców, ale przymus przerodził się w pasję i sposób na życie. Popularność Stefano Terrazzino zdobył jako partner gwiazd w popularnych programach rozrywkowych w Polsce i w Niemczech. Z powodzeniem realizuje się także jako piosenkarz. Regularnie gości w jednej ze świdnickich szkół tańca.
Terrazzino zaśpiewał dla świdniczanek podczas dorocznej uroczystości organizowanej przez Ligę Kobiet Polskich. W programie gali z okazji Dnia Kobiet znalazł się także wykład lekarza specjalisty medycyny estetycznej. LKP wręczył również statuetki przyjaciołom organizacji.
/mn/
fot. Dariusz Nowaczyński



![Pojechali do Niesulic! Baza świdnickich harcerzy powita dzieci i młodzież po raz 58! [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/wyjazd-do-bazy-w-Niesulicach-2026.07.01-22-238x178.jpg)
![Europejscy policjanci dzielili się doświadczeniem. Wśród nich funkcjonariusz ze świdnickiej komendy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/433-365067-100x75.jpg)

![Szkolą się do udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/szkolenie-podstawowe-strazaka-OSP-2026.06.30-mix-100x75.jpg)



