Strona główna 0_Slider Dzień Kobiet w oscarowym stylu tylko z Kinem na Szpilkach

Dzień Kobiet w oscarowym stylu tylko z Kinem na Szpilkach [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

CINEMA 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie panie na spędzenie swojego święta w iście hollywoodzkim  stylu. Już 7 marca od godziny 18.00 specjalna edycja Kina Na Szpilkach na Dzień Kobiet z przedpremierowym pokazem komedii „Całe Szczęście” i wieloma innymi atrakcjami. Mile widziane stroje inspirowane kreacjami gwiazd kina.

Emocje po oscarowej gali jeszcze nie opadały a już niedługo znów będzie można poczuć atmosferę Hollywood. Najbliższa edycja „Szpilek” bowiem zaplanowana została w iście filmowym stylu! Podczas czwartkowego wieczoru mile widziane będą przebrania za ulubione postacie filmowe czy stroje inspirowane kreacjami gwiazd wielkiego ekranu.

Przebrać się na pewno będzie warto. Oprócz doskonałej zabawy i możliwości walki o atrakcyjne nagrody, na wszystkie panie będzie czekał także czerwony dywan i ścianka do zdjęć przygotowana przez Karolinę Brodziak z firmy „Ślubny Zakątek” a to wszystko w blasku fleszy! O wyjątkowe zdjęcia zadba Ania Urbańska Rafka z ATF-Studio oraz doskonale znana już w „szpilkowej” społeczności Ania Chodorowska z Chodorowska.Art.

Gwiazdy Hollywood mają wokół siebie sztab profesjonalistów, którzy dbają o każdy aspekt ich życia. Podczas Kina Na Szpilkach nie może więc zabraknąć służących radą szpilkowym gwiazdom specjalistów. O dobre przygotowanie fizyczne postarają się przedstawiciele Centrum Formy 58 100 oraz Fitness World z Galerii Świdnickiej. W aspekcie zdrowego odżywiania i diety niezawodną poradą służyć będzie mgr. Inż. Barbara Olszewska z RównoWAGA oraz  Agnieszka Kwiatkowska z CalorEAT. O urodę naszych pań ponownie zadbają – Studio Lumaki, Jolanta Konarzewska z firmy AVON, Wiatrowska Pracownia Fryzur czy firma Souvre. Nie zabraknie też fachowców od relaksu i zabiegów upiększających. Swoje usługi zaprezentuje Studio Fanaberia oraz Depil Concept z Wałbrzycha. Podczas najbliższej edycji Kina Na Szpilkach będzie również można zaplanować wypoczynek z Rainbow Tours ze Świdnicy. Natomiast wszyscy, którzy zastanawiają się nad swoją karierą zawodową będą mogli rozważyć propozycję Centrum 24 Opieka.

To nie koniec filmowych emocji! Na specjalnym wydarzeniu oczywiście nie zabraknie zabaw z atrakcyjnymi nagrodami na sali kinowej. Tak ważny wieczór rodem z Hollywood nie mógłby się odbyć bez najważniejszej statuetki w branży filmowej. W specjalnie przygotowanym przez Studio Lumaki konkursie panie będą mogły poczuć się jak nagrodzona Oscarem gwiazda! Na deser natomiast przedpremierowy pokaz komedii romantycznej „Całe Szczęście”. 

Opis filmu: W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”? 

Bilety już do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Rozwiązanie konkursu!

Dla naszych czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na najbliższe Kino na Szpilkach. Aby zdobyć wejściówkę wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Który film zdobył w tym roku największą ilość Oscarów? Był nim film „Bohemian Rhapsody” o jednym z najsłynniejszych zespołów rockowych w historii muzyki rozrywkowej – Queen. Laureatką konkursu została Aneta Reszka-Skroboń. Gratulacje!

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułZbliża się XVII Giełda Edukacyjna w Lutomi Dolnej
Następny artykułOgólnopolski Festiwal Filmów Animowanych O!PLA zawita do Żarowa