Strona główna 0_Slider Unikalna biżuteria na walentynki? Odwiedź Giełdę Minerałów w Świdnicy

Unikalna biżuteria na walentynki? Odwiedź Giełdę Minerałów w Świdnicy

0

Wyroby z alabastru z Egiptu oraz drzewa hebanowego z Tanzanii, kolorowe czaroity z Rosji czy piryty z Peru i wiele innych niespodzianek czekać będą już jutro na odwiedzających Giełdę Minerałów i Biżuterii z Kamieni Szlachetnych. Szósta już edycja wydarzenia w Galerii Świdnickiej z mnóstwem ciekawych skarbów ziemi, które mogą stać się wyjątkowym prezentem na walentynki, trwać będzie dwa dni – 8 i 9 lutego.

Wystawcy zaprezentują minerały Dolnego Śląska w tym – ametysty, kalcyty, kwarce, jaspisy oraz ciekawe agaty z Krainy Wygasłych Wulkanów. Nie zabraknie także pięknych muszli morskich, koralowców oraz skamieniałych amonitów. Tegoroczną niespodzianką będą wyroby z alabastru z Egiptu i drzewa hebanowego z Tanzanii. Urokiem oczarują również kolorowe czaroity z Rosji, geody ametystowe z Brazylii czy też piryty z Peru. Dzięki wystawcom będzie można poznać kamień pasujący do własnego znaku zodiaku i dowiedzieć się, który przynosi szczęście czy też bogactwo. Podczas giełdy będzie można również zgłębić wiedzę na temat znanej od wieków leczniczej mocy kamieni.

Wydarzenie ma stanowić także przyjemny akcent przed zbliżającymi się Walentynkami. Podczas kiermaszu bowiem możliwe będzie zakupienie niepowtarzalnej, tworzonej przez wystawców i charakteryzującej się bogatym wzornictwem biżuterii z kamieni np. szmaragdów, rubinów czy też szafirów. Wśród ozdób znajdziemy również unikalne kompozycje minerałów łączonych z naturalnymi produktami typu – muszla, drewno, konopie czy też len. Dodatkowo w sprzedaży znajdziemy też wyroby z kamienia jak chociażby świeczniki czy wazony.

Giełdę kwiatów ziemi, bo tak przez miłośników gemmologii nazywane są minerały, będzie można odwiedzić w godzinach otwarcia świdnickiego centrum handlowego, a więc od 9.00 do 21.00.

/Oprac. AN/
/Materiały: Galeria Świdnicka/

Poprzedni artykułNielegalne automaty znów w rękach funkcjonariuszy
Następny artykułStrażacy z Imbramowic z nowym wozem