Strona główna Sport Piłka nożna Nocą najlepsza Szampańska Zabawa

Nocą najlepsza Szampańska Zabawa

0

Dwanaście drużyn stanęło do rywalizacji podczas I Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Marcinowice w halowej piłce nożnej.

Rywalizacja i wyłonienie zwycięzcy na hali sportowej w Marcinowicach trwało ponad siedem godzin, a drużyny do boju zagrzewane były przez kibiców z całej gminy. W turnieju zagrały drużyny: S.T.E.P., CCC Kątki, Tworzyjanów, Flamenco Zebrzydów, Czarni Szczepanów, Mundurowi, Szampańska Zabawa, Koliber Uciechów I, OSP Zebrzydów, Szykypyrymy Team, Radunia Tąpadła, Koliber Uciechów II. Po fazie grupowej, drużyny grały systemem pucharowym.

Wyniki spotkań ćwierćfinałowych:
Szampanska Zabawa – Koliber Uciechów I 1:0
CCC Kątki – STEP 0:1
Mundurowi – Szykypyrymy Team 3:1
Czarni Szczepanów – Flamenco Zebrzydów 0:1

Wyniki półfinałów:
Szampańska Zabawa – S.T.E.P 4:1
Mundurowi – Flamenco Zebrzydów 1:3

W meczu o trzecie miejsce S.T.E.P pokonał Mundurowych 3:1. Emocje rosły, a największe przyniósł finał, w którym spotkały się drużyny Flamenco Zebrzydów i Szampańskiej Zabawy. Regulaminowy czas gry nie wyłonił zwycięzcy, więc o zdobyciu Pucharu Wójta zdecydowały rzuty karne. Zwycięzcami I Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Marcinowice zostali piłkarze Szampańskiej Zabawy. Puchar dla najlepszej Strefy Kibica powędrował do kibiców Flamenco Zebrzydów.

Poprzedni artykułŚwidnica i region na interaktywnej mapie XIX-wiecznej Europy
Następny artykułŚwiebodziczanin mistrzem Polski!