Strona główna Temat dnia Wielki bal dla biznesu

Wielki bal dla biznesu

0

Ponad 100 par ma szansę bawić się na Balu Dolnośląskich Pracodawców, który zaplanowany jest na sobotę, 16 lutego w Starej Kopalni w Wałbrzychu. Jak zapewniają organizatorzy, szykuje się noc pełna atrakcji, a imprezę poprowadzi Jacek Rozenek – znany aktor i ceniony trener biznesu.

Już po raz drugi Dolnośląscy Pracodawcy podjęli się organizacji balu, tym samym kontynuując i rozszerzając formułę Spotkań Noworocznych, organizowanych od 25 lat przez związek. Będzie to pierwsze wydarzenie realizowane w Starej Kopalni w Wałbrzychu. W poprzedniej edycji balu, w Zamku Książ, uczestniczyło ponad 150 osób. Tym razem w Sali Łańcuszkowej ma szansę bawić się podwójna liczba gości.

Impreza skierowana jest przede wszystkim do środowiska biznesowego, właścicieli firm i kadry zarządzającej oraz do szerokiego grona pracodawców z całego Dolnego Śląska. Chcę podkreślić, że impreza ma charakter otwarty i nie zamykamy jej tylko dla naszych członków. Jednak członkowie mogą liczyć na preferencyjną cenę biletów  – mówi Marcelina Palonek, dyrektor biura Dolnośląskich Pracodawców, Regionalnego Związku Pracodawców Konfederacji Lewiatan. – Niewątpliwie bal będzie doskonałą okazją do nawiązywania relacji biznesowych oraz integracji środowiska – dodaje.

Partnerem wykonawczym wydarzenia jest spółka FRW Media Group, działająca jako Instytucja Otoczenia Biznesu.

Sobota, 16 lutego, w Starej Kopalni w Wałbrzychu będzie nocą pełną atrakcji –  przy muzyce na żywo. Oprawę muzyczną zapewni zbierający świetne recenzje zespół „Pająki”. Imprezę poprowadzi Jacek Rozenek znany aktor i ceniony trener biznesu. W programie przewidziane są  także recital Juranda Wójcika, finalisty The Voice of Poland oraz pokaz w wykonaniu Szkoły Tańca „Cordex”.

Cena biletu na bal to 200 zł/os. dla członków Dolnośląskich Pracodawców. Dla osób spoza związku bilet jest o 50 zł droższy. W cenie wykwintne menu inspirowane kuchnią Hochbergów, napoje oraz alkohol.

Szczegóły i rezerwacja: dp.org.pl, tel. 74 64 80 534, 530 828 511, [email protected]

/Artykuł nadesłany/

Poprzedni artykułNie żyje prezydent Gdańska. Wieczorem świdniczanie oddadzą mu hołd
Następny artykuł320 porcji marihuany „na własny użytek”