Strona główna Kultura Sobotni koncert „Damskiego Grania” w Zagórzu Śląskim odwołany!

Sobotni koncert „Damskiego Grania” w Zagórzu Śląskim odwołany!

0

W związku z żałobą narodową, ogłoszoną w całym kraju w dniu pogrzebu tragicznie zmarłego prezydent Gdańska, odwołane zostały wszystkie wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Zaplanowany więc na 20 stycznia koncert „Damskiego Grania” w wykonaniu duetu Pauliny Lendy-Kozub i Piotra Kozuba w Zagórzu Śląskim został przeniesiony na inny termin.

Wszystkich, którzy zamierzali wybrać się na nasz koncert w najbliższy weekend – ogromnie przepraszamy, ale w związku z pogrzebem prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza i wprowadzoną żałobą narodową na ten okres, wspólnie z właścicielami Hotelu Maria Antonina – Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowy Wodniak, podjęliśmy decyzję, że termin koncertu zostanie przesunięty. Wszyscy, którzy na ten dzień zakupili już bilety lub planowali się wybrać na nasz występ zapraszamy do tego samego miejsca w Zagórzu Śląskim w kolejną sobotę, 26 stycznia na godz. 17.00. Mamy nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję, przepraszamy za zmiany i do zobaczenia za tydzień – informuje na facebooku świdnicki duet Lenda/Kozub.

Młodzi artyści ze Świdnicy, będący małżeństwem – wokalistka Paulina Lenda-Kozub oraz gitarzysta Piotr Kozub, w trasę z „Damskim Graniem” wyruszyli na początku stycznia tego roku. Do tej pory ze swym wyjątkowym repertuarem, prezentującym największe kobiece głosy i osobowości, odwiedzili – Wrocław, Wałbrzych i Pleszew. Podczas koncertów muzycy wykonują w aranżacjach akustycznych słynne piosenki takich artystek jak – Kasia Nosowska, Edyta Górniak, Edyta Bartosiewicz, Anna Maria Jopek, Kayah, Grażyna Łobaszewska, Krystyna Prońko, Edyta Geppert, Renata Przemyk czy Maryla Rodowicz.

Więcej na temat trasy koncertowej „Damskiego Grania” przeczytasz TUTAJ!

/AN/

Poprzedni artykułJechał pod wpływem narkotyków. Wpadł z amfetaminą
Następny artykułZnika jedna z atrakcji powiatu. Podziemną trasę turystyczną zastąpi rozlewnia