Strona główna Sport Piłka nożna Rekord charytatywnych rozgrywek. Zebrali prawie 80 tysięcy złotych!

Rekord charytatywnych rozgrywek. Zebrali prawie 80 tysięcy złotych!

0

Wielkim sukcesem zakończyła się siódma edycja Charytatywnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej organizowanego przez Fundację Wspierania Sportu „Łączy nas Football”. Na leczenie i rehabilitację byłego polskiego boksera i olimpijczyka z Sydney – Mariusza Cendrowskiego udało się zebrać dokładnie 79.318,50 zł. 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wzruszeni. W tym momencie chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy nam pomogli w przygotowaniu tego przedsięwzięcia i każdemu, kto w sobotę pojawili się na naszej imprezie. Zarówno tym, co licytowali za „grube” pieniądze, jak i tym, którzy wykupili tylko jedną cegiełkę o wartości 10 zł. To sukces nas wszystkich! Szczególne podziękowania kierujemy do trzech panów, którzy za rekordowe jak dotychczas kwoty wylicytowali sportowe gadżety: Piotra Pupina z firmy Republika Wnętrz (9 tys zł), Pawła Dąbrowskiego z firmy Dabrobau (8,5 tys zł) oraz znakomitego polskiego żużlowca, Maćka Janowskiego (7 tys zł). Dużego wsparcia udzielił nam również wrocławski Klub Biznesu Olympic oraz jego członkowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim. Wierzymy w to, że do końca tygodnia wszystkie wpłaty do nas dotrą i będziemy mogli całą wymienioną sumę przekazać Mariuszowi – informuje Wiesław Żurek, prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”.

Podczas trwania turnieju można było skorzystać z bufetu, który zorganizowała grupa przyjaciół Ani Marszałek. Ze sprzedaży przepysznych, domowych ciast, kawy, herbaty, słodyczy udało im się zebrać 4.200 zł na leczenie chorej na raka 36-letniej świdniczanki. Więcej o siódmej edycji turnieju można znaleźć klikając w link: https://swidnica24.pl/2019/01/swidniczanie-nie-zawiedli-szeroko-otwierajac-portfele-76-zdjec/

 

Poprzedni artykułPowstanie wytwórnia asfaltu? Mieszkańcy boją się o zdrowie
Następny artykułPo naszych interwencjach miasto zajmie się naprawą kolejnych latarń