Strona główna 0_Slider Podziurawione i zdemolowane przez wandala. Właściciel auta szuka sprawcy

Podziurawione i zdemolowane przez wandala. Właściciel auta szuka sprawcy

6

Podziurawiona karoseria i wnętrze, wybita szyba. Właściciel osobowego Audi apeluje o pomoc w ustaleniu osoby, która zdewastowała jego samochód. Oferuje nagrodę.

– Auto zostało zniszczone 13 stycznia, w nocy z soboty na niedzielę, na ulicy Kolejowej 18. Zostało podziurawione na zewnątrz i w środku, po rozbiciu szyby – mówi właściciel samochodu. Skarży się przy tym, że dwukrotnie był odsyłany z kwitkiem ze świdnickiej komendy policji i nie chciano też podesłać patrolu w związku ze zdarzeniem. – Kazano mi zrobić wycenę zniszczeń w salonie. Zapłaciłem za nią 250 złotych i dopiero z tym przyjęto zgłoszenie – dodaje poirytowany właściciel.

Fakt wpłynięcia zawiadomienia o zdemolowaniu samochodu potwierdza rzecznik świdnickiej policji. – Prowadzimy w tej sprawie czynności zmierzające do ustalenia sprawcy – mówi Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy. Nie czekając na ustalenia funkcjonariuszy, na własną rękę wandala chce odnaleźć właściciel. – Na osobę, która wskaże sprawcę czeka wysoka nagroda – deklaruje mężczyzna. Informacje w tej sprawie można przekazywać telefonicznie pod numerem 665 138 447.

/mn/

Poprzedni artykułFerie z OSiR-em w Świdnicy
Następny artykułZalew skuty lodem. Świdniczanie niepokoją się o ptactwo