Strona główna 0_Slider Niezwykły spektakl „Mały Książę” zobaczymy w Świdnicy

Niezwykły spektakl „Mały Książę” zobaczymy w Świdnicy [KONKURS]

0

Na oczach widzów stworzą wyjątkowe widowisko i jedną z najpiękniejszych historii o przyjaźni opowiedzą w unikalny sposób. Malowany piaskiem, wodą, grą świateł i cieni „Mały Książę” publiczność będzie mogła zobaczyć 22 lutego w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Niezwykłe i niezapomniane widowisko wykona zwyciężczyni programu „Mam Talent” Tetiana Galitsyna wraz z grupą artystów.

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny wyrusza w nową trasę artystyczną z niezapomnianym spektaklem dla całych rodzin i zawita także do Świdnicy. Zwyciężczyni programu „Mam Talent” Tetiana Galitsyna wraz z gwiazdą „Mam Talent” VLODYR’em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów zaprezentuje unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Artyści na oczach widzów będą malować piaskiem, światłem i wodą oraz techniką szybkiego malowania tzw. speed painting. W przedstawieniu zobaczymy także grę aktorów, świateł i cieni.

Spektakl „Mały Książę”  w Świdnicy odbędzie się 22 lutego o godz. 18.00 w Teatrze Miejskim. Bilety w cenie od 55 zł do 70 zł w zależności od miejsc, można nabyć w: Sekretariacie Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43 (pn.-pt. godz. 8.00–16.00), Galerii Fotografii, Rynek 44 (wt.-pt. godz. 14.00–18.00, sob. 12.00–16.00) oraz na bilety.com.pl.

Wygraj zaproszenie!

Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na widowisko Teatru Piasku Tetiany Galitsyny w Świdnicy. Aby je zdobyć należy wysłać maila na adres [email protected] z odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku i którą edycję „Mam Talent” wygrała Tetiana Galitsyna? Na wiadomości zatytułowane „Widowisko” zawierające również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych czekamy do 1 lutego – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie.

/oprac. AN/
/materiały: www.teatrpiasku.pl/

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Rynek, pierzeja wschodnia
Następny artykułKomu 1% podatku? Wesprzyj Emilkę i organizacje ze Świebodzic