Strona główna 0_Slider Michał goni brata bliźniaka. Ostatni dzień zbiórki!

Michał goni brata bliźniaka. Ostatni dzień zbiórki!

0

Michał i Andrzej przyszli na świat w październiku 2015 roku. – Obaj to żywe srebro – z dumą podkreśla mama chłopców. Michał ze wszystkich sił goni brata w rozwoju, mimo że u początku życia dotknęły go ciężkie choroby. Szansa na poprawę jest bardzo duża.

Michałek urodził się w 26-tym tygodniu ciąży. Na skutek przedwczesnego porodu doznał dziecięcego porażenia mózgowego, cierpi również na wodogłowie, są problemy z sercem. Rodzice i rodzina starają się ze wszystkich sił, by chłopiec mógł osiągnąć możliwie największą sprawność. – Postępy są niebywałe. Na pewno znaczenie ma to, że Michałek ma brata, który stanowi wielką podporę i mobilizację – podkreśla Ewelina Cichocka. – Duże efekty przynosi rehabilitacja, jednak doszliśmy już do ściany i konieczny jest zabieg, by Michałek mógł chodzić na całych stopach i bez ortez.

Zabieg kosztuje 12 tysięcy złotych i tę kwotę już udało się zebrać. By efekt został w pełni osiągnięty, potrzebna będzie rehabilitacja, na którą potrzeba 15 tysięcy złotych. To przekracza możliwości rodziców i rodziny.

Każda złotówka będzie cenna i zwiększy szansę małego świdniczanina na poprawę sprawności i lepszy rozwój.

Datki można wpłacać za pośrednictwem Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Kliknij TU!

lub za pomocą akcji na zrzutka.pl. Kliknij TU! Akcja na zrzutka.pl potrwa jeszcze tylko jeden dzień. Z potrzebnych 15 tysięcy złotych udało się zebrać dotąd 4050 zł.

/red./

Poprzedni artykułOstatni moment na złożenie wniosku o dotację na wymianę pieców
Następny artykułWypadek na łączniku. Zderzenie trzech aut