Strona główna Sport Piłka ręczna Juniorzy ŚKPR-u ruszają w Polskę

Juniorzy ŚKPR-u ruszają w Polskę

0

Nielba Wągrowiec, CKS SMS Szczecin i Śląsk Wrocław stanie na drodze juniorów Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej w turnieju 1/16 Mistrzostw Polski. Turniej od 1 do 3 lutego odbędzie się w Wagrowcu. Przepustkę do najlepszej szesnastki w kraju (1/8 finału MP) uzyskają dwie najlepsze drużyny.

Zespoły zagrają systemem każdy z każdym. W piątek ŚKPR zagra z CKS-em SMS-em Szczecin (16.30), w sobotę z Nielbą Wagrowiec (18.00) i w niedzielę ze Śląskiem Wrocław (9.30). Świdniczanie pojadą do Wielkopolski z jasnym celem – wywalczenia awansu do kolejnej rundy. W kadrze na turniej znalazło się siedemnastu zawodników. Oprócz „żelaznego” składu do grupy włączony został dodatkowo Dawid Pęczar z młodszego zespołu juniorów trenera Patryka Dębowczyka.

Ze wszystkimi zespołami graliśmy w przeszłości w finałach Mistrzostw Polski, można więc powiedzieć, że znamy się i wiemy czego możemy się spodziewać. Wierzę w swój zespół, naszym celem jest zajęcie jednego z pierwszych dwóch miejsc – mówi trener juniorów ŚKPR-u, Krzysztpf Terebun.

Poprzedni artykułKatedry świdnicka i lwowska w albumach. [Rozstrzygnięcie konkursu]
Następny artykułDzieci odchodziły z kwitkiem [Interwencja][Aktualizacja]