Strona główna Sport Piłka nożna To będzie prawdziwe święto młodych piłkarzy

To będzie prawdziwe święto młodych piłkarzy

0

Szesnaście drużyn na starcie i dwa oddzielne turnieje rozgrywane równocześnie na dwóch specjalnie przygotowanych boiskach… Tak w skrócie zapowiada się kolejna impreza piłkarska z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2018/2019. Tym razem o prym powalczą zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi. 

Turniej rozegrany zostanie w niedzielę 9 grudnia w hali na Zawiszowie. Pierwsze mecze zaplanowano na 8.30, a zwycięzców poznamy przed 15.00. Na starcie oprócz świdnickich zespołów zobaczymy także piłkarzy z Wrocławia, Wałbrzycha, Pieszyc, Łagiewnik, Świebodzic i Żarowa. Patronem medialnym wydarzenia jest Swidnica24.pl.

Turniej na boisku A:
Polonia-Stal I Świdnica
Orlik Łagiewniki
Pogoń I Pieszyce
Śląsk I Wrocław
Parasol I Wrocław
Gryf Świdnica
Górnik Wałbrzych
AP 13 Świdnica

Turniej na boisku B:
Kinder Świebodzice
Polonia-Stal II Świdnica
P0lonia-Stal III Świdnica
Parasol II Wrocław
Śląsk II Wrocław
Pogoń II Pieszyce
AP 9 Wałbrzych
Silesia Żarów

Harmonogram turnieju:

Godz. 8:30-8:41:
A: Polonia-Stal I – AP 13 Świdnica
B: Kinder Świebodzice – Silesia Żarów

Godz. 8:43-8:54:
A: Orlik Łagiewniki – Górnik Wałbrzych
B: Polonia-Stal II – AP 9 Wałbrzych

Godz. 8:56-9:07:
A: Pogoń Pieszyce I – Gryf Świdnica
B: Polonia-Stal III – Pogoń Pieszyce II

Godz. 9:09-9:20:
A: Śląsk I Wrocław – Parasol I Wrocław
B: Parasol II Wrocław – Śląsk II Wrocław

Godz. 9:22-9:33:
A: Polonia-Stal I – Górnik Wałbrzych
B: Kinder Świebodzice – AP 9 Wałbrzych

Godz. 9:35- 9:46:
A: AP 13 Świdnica – Gryf Świdnica
B: Silesia Żarów – Pogoń Pieszyce II

Godz. 9:48-9:59:
A: Orlik Łagiewniki – Parasol Wrocław I
B: Polonia-Stal II – Śląsk Wrocław II

Godz. 10:01-10:12:
A: Pogoń Pieszyce I – Śląsk Wrocław I
B: Polonia-Stal III – Parasol Wrocław II

Godz. 10:14-10:25:
A: Polonia-Stal I – Gryf Świdnica
B: Kinder Świebodzice – Pogoń Pieszyce II

Godz. 10:27-10:38:
A: Górnik Wałbrzych – Parasol Wrocław I
B: AP 9 Wałbrzych – Śląsk Wrocław II

Godz. 10:40-10:51:
A: AP 13 Świdnica – Śląsk Wrocław I
B: Silesia Żarów – Parasol Wrocław II

Godz. 10:53-11:04:
A: Orlik Łagiewniki – Pogoń Pieszyce I
B: Polonia-Stal II – Polonia-Stal III

Godz. 11:06-11:17:
A: Polonia-Stal I – Parasol Wrocław I
B: Kinder Świebodzice – Śląsk Wrocław II

Godz. 11:19-11:30:
A: Gryf Świdnica – Śląsk Wrocław I
B: Pogoń Pieszyce II – Parasol Wrocław II

Godz. 11:32-11:43:
A: Górnik Wałbrzych – Pogoń Pieszyce I
B: AP 9 Wałbrzych – Polonia-Stal III

Godz. 11:45-11:56:
A: AP 13 Świdnica – Orlik Łagiewniki
B: Silesia Żarów – Polonia-Stal II

Godz. 11:58-12:09:
A: Polonia-Stal I – Śląsk Wrocław I
B: Kinder Świebodzice – Parasol Wrocław II

Godz. 12:11-12:22:
A: Parasol Wrocław I – Pogoń Pieszyce I
B: Śląsk Wrocław II – Polonia-Stal III

Godz. 12:24-12:35:
A: Gryf Świdnica – Orlik Łagiewniki
B: Pogoń Pieszyce II – Polonia-Stal II

Godz. 12:37-12:48:
A: Górnik Wałbrzych – AP 13 Świdnica
B: AP 9 Wałbrzych – Silesia Żarów

Godz. 12:50-13:01:
A: Polonia-Stal I – Pogoń Pieszyce I
B: Kinder Świebodzice – Polonia-Stal III

Godz. 13:03-13:14:
A: Śląsk Wrocław I – Orlik Łagiewniki
B: Parasol Wrocław II – Polonia-Stal II

Godz. 13:16-13:27:
A: Parasol Wrocław I – AP 13 Świdnica
B: Śląsk Wrocław II – Silesia Żarów

Godz. 13:29-13:40:
A: Gryf Świdnica – Górnik Wałbrzych
B: Pogoń Pieszyce II – AP 9 Wałbrzych

Godz. 13:42-13:53:
A: Polonia-Stal I – Orlik Łagiewniki
B: Kinder Świebodzice – Polonia-Stal II

Godz. 13:55-14:06:
A: Pogoń Pieszyce I – AP 13 Świdnica
B: Polonia-Stal III – Silesia Żarów

Godz. 14:08-14:19:
A: Śląsk Wrocław I – Górnik Wałbrzych
B: Parasol Wrocław II – AP 9 Wałbrzych

Godz. 14:21-14:32:
A: Parasol Wrocław I – Gryf Świdnica
B: Śląsk Wrocław II – Pogoń Pieszyce II