Strona główna Sport Piłka nożna To będzie ciekawe starcie ośmiolatków

To będzie ciekawe starcie ośmiolatków

0

Dziesięć drużyn zamelduje się na starcie kolejnego turnieju piłkarskiego z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2018/2019. W sobotę, 8 grudnia w hali sportowej w Witoszowie Dolnym do rywalizacji przystąpią zawodnicy z rocznika 2010. 

W akcji zobaczymy piłkarzy ze Świdnicy (dwie drużyny Polonii-Stali i jedną ekipę Gryfa), dwa zespoły Akademii Piłkarskiej Nowa Ruda, Pogoń Pieszyce, Lotnika Jeżów Sudecki, AKS Strzegom, UKS Marcinowice i Karolinę Jaworzyna Śląska. Zmagania rozpoczną się o godz. 8.20, a zwycięzców poznamy tuż przed 15.00. Patronat medialny nad całym cyklem turniejów piłkarskich JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2018/2019 objęła Swidnica24.pl.

Grupa A:
Polonia-Stal I Świdnica
Gryf Świdnica
AP I Nowa Ruda
AKS Strzegom
UKS Marcinowice

Grupa B:
Polonia-Stal II Świdnica
Karolina Jaworzyna Śląska
AP II Nowa Ruda
Lotnik Jeżów Sudecki
Pogoń Pieszyce

Szczegółowy harmonogram turnieju:
1. 8:20-8:32: Polonia-Stal I Świdnica – Gryf Świdnica – grupa A
2. 8:34-8:46: Polonia-Stal II Świdnica – Karolina Jaworzyna Śląska – grupa B
3. 8:48-9:00: UKS Marcinowice – AKS Strzegom – grupa A
4. 9:02-9:14: Pogoń Pieszyce – Lotnik Jeżów Sudecki – grupa B
5. 9:16-9:28: Polonia-Stal I Świdnica – UKS Marcinowice – grupa A
6. 9:30-9:42: Polonia-Stal II Świdnica – Pogoń Pieszyce – grupa B
7. 9:44-9:56: AP II Nowa Ruda – Gryf Świdnica – grupa A
8. 9:58-10:10: AP I Nowa Ruda – Karolina Jaworzyna Śląska – grupa B
9. 10:12-10:24: UKS Marcinowice – AP II Nowa Ruda – grupa A
10. 10:26-10:38: Pogoń Pieszyce – AP I Nowa Ruda – grupa B
11. 10:40-10:52: AKS Strzegom – Polonia-Stal I Świdnica – grupa A
12. 10:54-11:06: Lotnik Jeżów Sudecki – Polonia-Stal II Świdnica – grupa B
13. 11:08-11:20: AP II Nowa Ruda – AKS Strzegom – grupa A
14. 11:22-11:34: AP I Nowa Ruda – Lotnik Jeżów Sudecki – grupa B
15. 11:36-11:48: Gryf Świdnica – UKS Marcinowice – grupa A
16. 11:50-12:02: Karolina Jaworzyna Śląska – Pogoń Pieszyce – grupa B
17. 12:04-12:16: AKS Strzegom – Gryf Świdnica – grupa A
18. 12:18-12:30: Lotnik Jeżów Sudecki – Karolina Jaworzyna Śląska – grupa B
19. 12:32-12:44: Polonia-Stal I Świdnica – AP II Nowa Ruda – grupa A
20. 12:46-12:58: Polonia-Stal II Świdnica – AP I Nowa Ruda – grupa B
21. 13:00-13:12: Półfinał 1A/2B
22. 13:14-13:26: Półfinał 1B/2A
23. 13:28-13:40: Mecz o 9. miejsce
24. 13:42-13:54: Mecz o 7. miejsce
25. 13:56-14:08: Mecz o 5. miejsce
26. 14:10-14:22: Mecz o 3. miejsce
27. 14:24-14:36: Wielki finał