Strona główna 0_Slider Nie leczyli psa po wypadku. Potrzebna pomoc!

Nie leczyli psa po wypadku. Potrzebna pomoc!

2

Po wypadku położyli go na ganku i to wszystko. Właściciele nie pomogli swojemu 11-letniemu psu. Zwierzę trafiło pod opiekę Fundacji Mam Pomysł, prowadzącej schronisko w Świdnicy. Potrzebne jest wsparcie w leczeniu.

Fot. Fundacja FMP

Cezar ostał odebrany właścicielom, którzy zaniechali udzielenia pomocy potrąconemu psu. Wg ich deklaracji pies od 7 dni leżał w domu po wypadku. Dostał legowisko w ganku i tak leżał przykryty kocem.Dodatkowo ma wyłysienia na skórze i wygryzioną sierść spowodowaną zapchleniem. Zostanie złożone zawiadomienie. Nieudzielenia psu pomocy przez tak długi czas nie tłumaczy nic – opisują społecznicy z FMP.

Cezar nie wstawał. Po tygodniu podawania leków, po diagnostyce, jest lepiej, ale nadal „rzuca tyłem”. To wdzięczny, kochany, cierpliwy pies. Znosi wszystkie zabiegi z cierpliwością. Ma 11 lat, ale pogodę ducha szczeniaka.

Nadal walczymy o zdrowie Cezara. Porusza się coraz lepiej! Został czasowo umieszczony w świdnickim schronisku, poszukujemy mu jednak miejsca po rekonwalescencji. Na tę chwilę ma zabezpieczenie w postaci karmy, kocyków, ale potrzebujemy wsparcia finansowego na leczenie Cezara – piszą społecznicy.

Każdy grosz się liczy!

Fundacja Mam Pomysł
nr konta 07 1750 0012 0000 0000 3089 1082

Poprzedni artykułZbyt głośne kolędowanie i zadymione przedszkole. Interwencje strażników
Następny artykułCzwarty autobus dotarł do Świebodzic