Strona główna 0_Slider Walczymy o prymat w regionie: Górnik Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica

Walczymy o prymat w regionie: Górnik Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica [RELACJA LIVE]

0

Do niezwykle ciekawego starcia dochodzi dziś na boisku przy ulicy Ratuszowej w Wałbrzychu. Piłkarze miejscowego Górnika podejmują ekipę Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica. To starcie drugiej z czwartą ekipą ligowej tabeli. Zapraszamy na tekstową relację LIVE, rozpoczynamy o godz. 13.30 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Start meczu o 13.30.

Rozpoczynamy spotkanie.

Skład świdniczan: B. Kot, Jagieła, Sowa, Florian, Kozachenko, Białasik, Szuba, Myrta, Baumgarten, Szczygieł, Santos

1′ – dobra okazja dla gości, Myrta niestety niedokładnie podał do Santosa i piłka została przechwycona przez bramkarza.

3′ – groźna kontra Górnika, górą jednak obrońcy ze Świdnicy.

5′ – rzut rożny dla świdniczan, dośrodkowanie Szuby przecinają obrońcy Górnika.

10′ – wyrównany jak na razie ten początek meczu, więcej piłką co prawda starają się grać rywale, ale bez większego zagrożenia.

14′ – bardzo niebezpiecznie pod świdnicką bramką – starta Floriana, a następnie strzał zza pola karnego – piłka ostatecznie ponad bramką!

18′ – ależ to była okazja dla świdniczan – obrońca Górnika zbyt lekko zagrał do bramkarza, a ten ratując sytuację nabił biegnącego Santosa. Szkoda, że ta piłka nie poleciała ostatecznie w światło bramki!

21′ – inicjatywę zaczynają przejmować poloniści, którzy starają się wyprzedzać rywali i szybko przejmować piłkę.

24′ – uderzenie Szuby z rzutu wolnego w mur, dobijał jeszcze Kozachenko, lecz fantastyczną interwencją popisał się Jaroszewski.

29′ – zdecydowana przewaga świdniczan w ostatnich minutach.

30′ – rzut rożny dla biało-zielonych, nie wyszło to dośrodkowanie naszemu kapitanowi – Wojtkowi Szubie.

32′ – minimalny spalony Górnika – na całe szczęście, bo mogło być groźnie.

34′ – dwie znakomite okazja dla obu zespołów – najpierw Szuba uderzył z 10 metrów niecelnie, a następnie Tragarz przegrał pojedynek z Kotem.

36′ – kombinacyjna akcja gości, Myrta zgrywał głową do Santosa, ten niestety uderzył niecelnie.

40′ – na strzał decyduje się zawodnik Górnika – Smoczyk. Piłka minęła światło bramki.

42′ – dobra akcja lewą stroną boiska i akcję z wnętrza pola karnego wykańcza Damian Chajewski – 1:0 dla Górnika!!!

koniec pierwszej połowy – prowadzi Górnik 1:0.

rozpoczynamy drugą połowę.

47′ – dobre otwarcie gospodarzy – Tragarz uderza obok bramki.

49′ – bardzo ostre wejście Chajewskiego – żółta kartka za faul na Kocie.

52′ – seria rzutów rożnych dla wałbrzyszan – dobrze interweniują obrońcy Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica.

54′ – Kot ratuje teraz nasz zespół przed utratą gola, broniąc sytuację jeden na jednego.

57′ – dobrze przez obrońców powstrzymywany był Myrta, chwilę później znów dobrze interweniował Kot.

59′ – to musiało się tak skończyć, któraś już sytuacji Górnika zakończyła się powodzeniem, a Kota w sytuacji jeden na jednego pokonał Jakacki!!!

65′ – podwójna zmiana w drużynie gości, boisko opuścili Szczygieł i Jagieła, w ich miejsca Brzeziński i Ł. Kot.

66′ – rzut wolny z około 18 metrów dla świdniczan, Jaroszewski broni uderzenie Szuby.

70′ – bardzo mocne uderzenie Szuby z okolicy 16. metra – piłka o włos mija poprzeczkę.

74′ – Traczykowski zastępuje Floriana.

79′ – dobra akcja świdniczan, Baumgarten ostatecznie zakończył niecelnym uderzeniem.

80′ Do Carmo zastępuje Santosa.

82′ – Kozachenko – żółta kartka.

86′ – Chajewski szukał trzeciego gola dla Górnika strzałem z dystansu. Żadnych problemów nie miał jednak Kot.

87′ – Jaroszewski dobrze poradził sobie z wrzutką w pole karne Brzezińskiego.

88′ – uderzenie Baumgartena niecelne.

koniec meczu – przegrywamy 0:2!

Poprzedni artykułKierowcy mają w nosie pieszych?