Strona główna 0_Slider Szeroko otworzyli serca i portfele dla Ksawerego!

Szeroko otworzyli serca i portfele dla Ksawerego!

0

Znakomitym wynikiem zakończyła się niedzielna zbiórka podczas festynu charytatywnego, zorganizowanego dla 2,5 latka ze Świdnicy. Na rehabilitację Ksawerego Zbroszczyka udało się zebrać 19 453,20 zł.

Do przygotowania atrakcji na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Ułańskiej włączyło się wiele środowisk. Nie zabrakło sportowców, strażaków, motocyklistów i zaangażowanych sąsiadów z ulicy Parkowej. Pieniądze pozyskane ze zbiórki, prowadzonej podczas zabawy, zostaną przeznaczone na rehabilitację i zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla chłopca.

Ksawery urodził się zdrowy i rozwijał się świetnie. W styczniu ubiegłego roku doznał udaru, co jest niezwykle rzadkie u tak malutkich dzieci. Część twarzy i ciała dziecka uległa paraliżowi. Ksawery ma szanse na powrót do zdrowia, ale wymaga stałej rehabilitacji.

Chłopiec jest podopiecznym fundacji Avalon. By mu pomóc cały czas można dokonywać wpłaty na podane niżej konto, koniecznie z dopiskiem Zbroszczyk, 7688. Więcej o możliwości wsparcia Ksawerego na stronie Fundacji.