Strona główna 0_Slider Orzeł – Polonia-Stal

Orzeł – Polonia-Stal [RELACJA LIVE Z MECZU PIŁKARZY]

0

W dziesiątej serii grupy wschodniej piłkarskiej IV ligi, ekipie Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica przyjdzie powalczyć na wyjeździe z groźnym beniaminkiem – Orłem Prusice. Jest to starcie sąsiadów w ligowej tabeli. Zapraszamy na relację LIVE z tego meczu, startujemy o 11.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład świdniczan: B. Kot, Jagieła, Sowa, Florian, Ł. Kot, Białasik, Szuba, Myrta, Traczykowski, Baumgarten, Santos

Za moment początek spotkania prowadzonego przez arbitrów z KS Lubin.

Rozpoczynamy mecz

5′ – kilka wrzutek świdniczan w okolice pola karnego Orła – bez efektu.

6′ – kontra prusiczan – Kot wyprzedza Rajtera i pewnie łapie piłkę.

8′ – Szuba dorzuca piłkę z rzutu rożnego, piłkę do sieci pakuje Alefe Lima Santos!!!

10′ – goście nie rezygnują z ataków. Myrta uderza z 16 metrów – dobrze interweniuje Buchla.

11′ – daleki wyrzut z autu Santosa, piłkę pewnie chwyta Buchla.

13′ – kolejny korner dla polonistów – tym razem radzą sobie defensorzy gospodarzy.

17′ – Baumgarten decyduje się na strzał z około 20 metrów – bardzo mocna próba, ale piłka ląduje jednak w dłoniach golkipera rywali.

19′ – świetna akcja prawą stroną boiska Santosa, podanie naszego napastnika do wbiegających partnerów niestety niedokładne.

20′ – kolejna próba Baumgartena z dystansu – znów górą w tym pojedynku Karol Buchla!

22′ – bardzo aktywny dziś Marcos Pauli Baumgarten. Nasz pomocnik w ostatniej chwili zablokowany przez rywala. Znakomicie jak na razie prezentują się w Prusicach świdniccy piłkarze.

25′ – Marcin Traczykowski fantastycznie zagrywa do wbiegającego Roberta

Myrty – jest 2:0 dla świdniczan!!!

26′ – Monasterski trafia w poprzeczkę, chwilę później znakomitej okazji nie wykorzystał Santos, strzelając obok bramki – wciąż 2:0 dla Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica!

30′ – Traczykowski przegrywa starcie sam na sam z Buchlą, chwilę później nasz skrzydłowy obija jeszcze poprzeczkę! Ależ było blisko tego trzeciego gola dla naszej drużyny!

35′ – rzut rożny dla przeciwników – znakomicie interweniuje Kot.

36′ – mocno zakotłowało się w świdnickim polu karnym – dopisało nam teraz trochę szczęścia.

40′ – znów wysoko podchodzimy pod prusickie pole karnego, utrudniając gospodarzom wyprowadzenie akcji.

43′ – końcówka pierwszej połowy dla Orła – strzał obok bramki Kota.

44′ – Szuba – żółta kartka.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2:0!

rozpoczynamy drugą część spotkania.

49′ – Traczykowski uderza z okolicy narożnika pola karnego – dobrze interweniuje Buchla.

50′ – znów niesamowicie blisko gola Baumgarten – piłka po uderzeniu naszego zawodnika trafiła w poprzeczkę!

51′ – Ł. Kot – żółta kartka.

53′ – rzut wolny dla rywali – strzał bardzo niedokładny.

55′ – więcej piłką starają się grać gospodarze, ale jak na razie niewiele z tego wynika. Biało-zieloni szybko przerywają te akcje.

58′ – piłka trafia w polu karnym do Traczykowskiego – na naszej przeszkodzie stanął Buchla. Szkoda, to była akcja na 3:0!

59′ – gospodarze zaczynają grać coraz bardziej brutalnie – Stasiak ogląda żółtą kartkę.

60′ – Szczygieł zastępuje na boisku Traczykowskiego.

64′ – Ł. Kot dobrze zwiódł dwójkę obrońców, lecz finalnie uderzył niestety niedokładnie.

70′ – uderzenie Stasiaka mija światło bramki. Orzeł nie jest jak na razie w stanie na poważnie zagrozić naszej bramce i oby tak zostało…

73′ – z bardzo groźną kontrą zabrali się podopieczni Rafała Markowskiego – Myrta w ostatniej chwili zablokowany.

74′ – Szzygieł uderza niecelnie po dobrym dograniu od Santosa

75′ – Jagieła jak tyczki minął 3-4 rywali, ale w sytuacji sam na sam z Buchlą uderzył obok słupka!

78′ – i mamy chyba już po meczu – Kamil Szczygieł znakomitym uderzeniem zdejmuje pajęczynę z sieci Karola Buchli. Mamy już 3:0 dla świdnickiej ekipy!!!

80′ – gospodarze mocno podrażnieni – żółta kartka za dyskusje dla Sakwy.

81′ – Brzeziński zastępuje Baumgartena.

83′ – Florian – żółta kartka.

85′ – Filipczak wchodzi na boisko za Santosa.

87′ – Stasiak z dość ostrego kąta uderza obok dalszego słupka bramki strzeżonej przez Kota.

89′ – boisko opuszcza Białasik – w jego miejsce Do Carmo.

90′ – Szuba w ostatniej chwili zablokowany, poprawkę Jagieły broni Buchla.

90+ – Brzeziński – żółta kartka.

koniec spotkania – z pewnością był to najlepszy mecz polonistów w ciągu ostatnich miesięcy. Pewnie pokonujemy rywali 3:0 i awansujemy na czwartą pozycję w tabeli.