Strona główna Wydarzenia Świebodzice Młodzieżówka podsumowała kadencję

Młodzieżówka podsumowała kadencję

0

Spotkania, warsztaty, udział w miejskich wydarzeniach, wolontariat – to najważniejsze działania, jakie w trakcie mijającej kadencji podejmowała Młodzieżowa Rada Miejska w Świebodzicach. Młodzi samorządowcy podsumowali swoją pracę w środę 10 października.

Wiele się nauczyliśmy, dorośliśmy w trakcie tych czterech lat. Staraliśmy się dać jak najwięcej od siebie i zwiększać świadomość o partycypacji w życiu społecznym wśród naszych rówieśników – mówił Piotr Krzyśpiak, opiekun MRM. Młodzi radni zaprosili na swoje podsumowanie burmistrza Bogdana Kożuchowicza, przewodniczącego Rady Miejskiej Łukasza Kwadransa oraz radnego Sławomira Łukawskiego.

Dziękuję Wam za wiele ciekawych inicjatyw, chociażby za ankietę dotyczącą parkowania w centrum miasta, która tak naprawdę zaowocowała wprowadzeniem Strefy Parkowania Czasowego w Rynku. Życzę, abyście dalej aktywnie uczestniczyli w życiu społecznym miasta. Jesteście nam bardzo potrzebni – podkreślał Bogdan Kożuchowicz. Wszyscy młodzi radni otrzymali od burmistrza i przewodniczącego pamiątkowe pióra wieczne.

/UM Świebodzice, opr. mn/