Strona główna 0_Slider Jesień z najlepszymi filmami w Cinema3D

Jesień z najlepszymi filmami w Cinema3D [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Najlepsze i najbardziej oczekiwane premiery tej jesieni obejrzymy także w Cinema3D w Świdnicy. Od piątku możemy się wybrać do kina chociażby na trzecią już część upiornie zabawnej familijnej komedii „Hotel Transylwania” i to właśnie z tą popularną animacją związany był nasz kolejny wielki konkurs kinowy.

Bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają na wielki ekran. Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

„Hotel Transylwania 3” to jedna z największych i najbardziej oczekiwanych animacji tego roku. Oficjalną zapowiedź filmu obejrzało już ponad 15 mln widzów. Przebojową animację można obejrzeć w świdnickim Cinema 3D od 12 października. Seanse odbywają się w godzinach: 2D 11:00 13:15 15:30 18:00 lub 3D 10:00 12:15 17:00.

Kto wygrał bilety?

To właśnie z tą popularną amerykańską bajką związany był nasz kolejny wielki konkurs kinowy, w którym wygrać można było aż 12 biletów do Cinema3D w Świdnicy. Aby zdobyć zaproszenia, należało odpowiedzieć na pytanie: Kto pierwotnie miał wcielić się w rolę i użyczyć głosu Mavis, nastoletniej córki Drakuli? Chodziło oczywiście o piosenkarkę Miley Cyrus, znaną m.in. z serialu dla młodzieży „Hannah Montana”. Bilety otrzymują – Marcin Raba (4 bilety), Radosław Zawada (4 bilety) i Maria Kaczmarek (4 bilety). Gratulujemy!

/red./