Strona główna 0_Slider Miejsca jak z horroru w obiektywie czytelników

Miejsca jak z horroru w obiektywie czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Czy w Świdnicy i w okolicach można znaleźć przyprawiające o dreszcze miejsca? Takie, które mogłyby się stać planem filmowym horrorów? Zobacz wywołujące grozę zdjęcia laureatów naszego ostatniego kinowego konkursu. Do wygrania były zaproszenia na „Maratony Halloween” w Cinema 3D w Świdnicy.

Które miejsca w Świdnicy i okolicach mogłyby stać się planem filmowym horrorów? Uczestnikom kolejnego kinowego konkursu nie brakowało pomysłów na ujęcia wywołujące grozę. Wśród nich znalazło się chociażby zdjęcie jak z dreszczowca Hitchcocka – ptaków nad Świdnicą czy mrocznych korytarzy Starego Browaru w Sobótce (Artura Wojtusiaka), opuszczonej Willi Hanna na ul. Sikorskiego w Świdnicy (Estery Bednarek-Tomaszewskiej), zatopionych w mroku świdnickich bloków (Agnieszki Kaniewskiej) czy przyprawiającej o dreszcze piwnicy przy ul. Różanej również w Świdnicy (Klaudii Wołczyk). Autorzy tych fotografii otrzymują podwójne zaproszenia na jeden z „Maratonów Halloween” w Cinema 3D w Świdnicy.

Świdnickie kino, w środę 31 października zaplanowało aż 4 zestawy seasnów filmowych z horrorami. W tę przerażającą noc będzie można zobaczyć nie tylko dobrze znane widzom filmy grozy, ale także zupełnie nowe tytuły, które właśnie w ten wieczór będą miały swoje przedpremierowe pokazy. W pierwszym z maratonów odbędą się seanse filmów – „Oblicze Mroku” (nowość), „Fatum Elizabeth” oraz „Escape Room”. W drugim zestawie pojawią się takie produkcje jak – „Suspiria” (nowość), „Przebudzenie dusz” i „Taśmy Watykanu”. Trzeci maraton zafunduje emocje z filmami – „Zakonnica”, „Obecność”, a także „Obecność 2”. Ostatnie już, czwarte zestawienie zawiera w swym repertuarze – „Dziedzictwo. Hereditary”, „Winchester: Dom Duchów” oraz „Piła: Dziedzictwo”. Oprócz filmowych emocji na każdego widza czekać będzie również wielka dolewka zakupionego w barze napoju. Więcej o „Maratonach Halloween” przeczytasz na stronie www.cinema3d.pl.

Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie przesłane do nas fotografie i zapraszamy do kolejnych konkursów na portalu Świdnica24.

/red.