Strona główna 0_Slider Miejsca jak z horroru (KONKURS CINEMA3D)

Miejsca jak z horroru (KONKURS CINEMA3D)

2

W Świdnicy i w okolicach z pewnością nie brakuje budzących grozę miejsc, które z powodzeniem mogłyby stać się planem filmowym horrorów. Opuszczone budynki, ruiny czy inne obiekty, szczególnie teraz – zatopione we mgle i w szarościach, mogą wydawać się jeszcze bardziej przerażające. To właśnie „Miejsca jak z horroru” są tematem kolejnego, tym razem fotograficznego konkursu Cinema3D w Świdnicy. Do wygrania aż 4 podwójne zaproszenia na „Maratony Halloween”.

Czy w Świdnicy i w okolicach można znaleźć wywołujące strach miejsca? Takie, które mogłyby się stać planem filmowym horrorów? Zrób zdjęcie budzących grozę miejsc i wygraj zaproszenie dla dwóch osób na jeden z „Maratonów Halloween” w Cinema 3D w Świdnicy.

Świdnickie kino, w środę 31 października zaplanowało aż 4 zestawy seanów filmowych z horrorami. W tę przerażającą noc będzie można zobaczyć nie tylko dobrze znane widzom filmy grozy, ale także zupełnie nowe tytuły, które właśnie w ten wieczór będą miały swoje przedpremierowe pokazy. W pierwszym z maratonów odbędą się seanse filmów – „Oblicze Mroku” (nowość), „Fatum Elizabeth” oraz „Escape Room”. W drugim zestawie pojawią się takie produkcje jak – „Suspiria” (nowość), „Przebudzenie dusz” i „Taśmy Watykanu”. Trzeci maraton zafunduje emocje z serią – „Zakonnica”, „Obecność”, a także „Obecność 2”. Ostatnie już, czwarte zestawienie zawiera w swym repertuarze – „Dziedzictwo. Hereditary”, „Winchester: Dom Duchów” oraz „Piła: Dziedzictwo”. Oprócz filmowych emocji na każdego widza czekać będzie również wielka dolewka zakupionego w barze napoju. Więcej o „Maratonach Halloween” przeczytasz na stronie www.cinema3d.pl.
By wziąć udział w konkursie i wygrać zaproszenia na „Maratony Halloween”, wystarczy uwiecznić na fotografii „Miejsce jak z horroru” ze Świdnicy lub z okolic. Zdjęcie (własnego autorstwa) wraz z krótką informacją, gdzie zostało zrobione, należy wysłać na adres [email protected]. Mail zatytułowany „Maraton” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację zdjęć i danych na potrzeby konkursu na portalu Świdnica24. Na zdjęcia czekamy do 29 października. O wygranej powiadomimy Was telefonicznie. Powodzenia!

/red./
/Zdjęcie główne: Dariusz Nowaczyński/