Strona główna 0_Slider Jesień z najlepszymi filmami w Cinema3D

Jesień z najlepszymi filmami w Cinema3D [KONKURS]

0

Chłodna jesienna aura sprzyja spędzaniu czasu wolnego na oglądaniu filmów. Najlepsze i najbardziej oczekiwane premiery znajdziemy w Cinema3D w Świdnicy. Przed nami chociażby trzecia już odsłona upiornie zabawnej familijnej komedii „Hotel Transylwania” i to właśnie z tą popularną animacją związany będzie nasz kolejny wielki konkurs kinowy. Do wygrania aż 12 biletów na filmowe seanse.

Bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają na wielki ekran. Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

„Hotel Transylwania 3” to jedna z największych i najbardziej oczekiwanych animacji tego roku. Oficjalną zapowiedź filmu obejrzało już ponad 15 mln widzów. Na przebojową animację zaprasza Cinema 3D już 12 października.

To właśnie z tą popularną bajką związany będzie nasz kolejny wielki konkurs kinowy. Do wygrania aż 12 biletów do Cinema3D w Świdnicy. Aby zdobyć zaproszenia należy wysłać maila na adres [email protected] z odpowiedzią na pytanie: Kto pierwotnie miał wcielić się w rolę i użyczyć głosu Mavis, nastoletniej córki Drakuli? Na wiadomości zatytułowane „Kino” zawierające również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych czekamy do 14 października– wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie.

/red./