Strona główna Temat dnia Dietetyk mgr inż. Barbara Olszewska: odWAGI do zmian!

Dietetyk mgr inż. Barbara Olszewska: odWAGI do zmian!

0

Nie możesz poradzić sobie ze swoją wagą? Mimo różnych diet zbędne kilogramy nie znikają? Twoja choroba wymaga ułożenia specjalnego jadłospisu? Nie bój się skorzystać z pomocy profesjonalisty i znajdź równowagę w swoim życiu.

– Zapomnij o głodówkach, dieta może być smaczna i prosta w wykonaniu! – przekonuje dietetyk mgr inż. Barbara Olszewska

Jeśli próbowałeś wielu diet i żadna z nich nie dała długofalowego rezultatu, potrzebujesz pomocy specjalisty. Dietetyk ma za zadanie nie tylko ułożyć prawidłowo dietę, ale także wspierać Cię podczas realizacji wyznaczonych celów i nauczyć dobrych nawyków żywieniowych. Może właśnie dziś jest dzień, żeby podjąć decyzję o zmianie sposobu odżywiania się? Okazja do tego jest doskonała, ponieważ do swojego nowego gabinetu „równoWAGA” przy ul. Trybunalskiej 12 w Świdnicy zaprasza mgr inż. Barbara Olszewska, dietetyk z 6-letnim doświadczeniem.

Jak sama mówi: Każda osoba to odrębny organizm – dlatego też indywidualne podejście to podstawa. Plan żywieniowy musi być dopasowany zarówno do preferencji pacjentów, jak również ich możliwości. W moich jadłospisach odnaleźć można przepisy dostosowane do ograniczonej ilości czasu, jaki mamy na gotowanie, a jednocześnie oparte na produktach sezonowych. Smacznie, zdrowo i przede wszystkim bez stresu.

Żyjemy w czasach, kiedy żywienie ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie. Odpowiednie składniki zawarte w jadłospisie nie tylko poprawią wygląd, ale pomogą w walce z różnego rodzaju dolegliwościami. W gabinecie dietetycznym „równoWAGA” pomoc odnajdą osoby borykające się zarówno nadwagą, jak i niedowagą, a także potrzebujące odpowiedniej diety przy różnego rodzaju schorzeniach.

– Moja praca to moja pasja, więc z przyjemnością pomogę odnaleźć w życiu dietetyczną równowagę. Zapomnij o głodówkach i restrykcyjnych dietach. Zapraszam do mojego gabinetu – gdzie w bardzo przyjemnej atmosferze, z pomocą nowoczesnego sprzętu, pomogę stworzyć dietę szytą na miarę indywidualnych potrzeb każdej osoby – zapewnia dietetyk Barbara Olszewska.

Nie zastanawiaj się długo i skorzystaj z pomocy specjalisty. Gabinet „równoWAGA” zlokalizowany w centrum Świdnicy zaprasza na konsultacje od poniedziałku do soboty. Dla osób, które nie są mobilne, po wcześniejszym ustaleniu możliwy jest dojazd.

Jak umówić się na wizytę?

1. Telefonicznie 606-918-961
2. Na platformie rezerwacji http://dietdoctor.pl/gabinet/4232/dietetyk-mgr-inz-barbara-olszewska
3. Osobiście w gabinecie: ul. Trybunalska 12, 58-100 Świdnica

Warto skorzystać z pierwszej konsultacji dietetycznnej jeszcze w październiku! Do końca miesiąca w gabinecie dietetycznym „równoWAGA” rabat 10% na pierwszą wizytę na hasło „odWAGI do zmian”! Więcej informacji odnaleźć można na stronie gabinetu na Facebooku: https://www.facebook.com/rownowaga.swidnica/

Gabinet znajduje się na ulicy Trybunalskiej w centrum Świdnicy, można łatwo dojechać samochodem, komunikacją miejską lub przyjść pieszo

 

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSiatkarski horror dla UKS-u Jedynka Siewierz [FOTO]
Następny artykułWybory samorządowe 2018. Gdzie głosować? Jak oddać ważny głos?