Strona główna 0_Slider Maraton grozy z najstraszniejszymi horrorami w Cinema3D

Maraton grozy z najstraszniejszymi horrorami w Cinema3D [KONKURS]

1

Jedne z najstraszniejszych horrorów ostatnich lat będzie można już wkrótce zobaczyć na kolejnym Maratonie Grozy w świdnickim Cinema3D. Na wielki ekran powrócą takie znane produkcje jak „Obecność” i „Obecność 2”. Na specjalnym wydarzeniu nie zabraknie także premiery. Będzie to dobrze zapowiadająca się „Zakonnica” w reżyserii Corina Hardy’ego.

Wszyscy fani kina grozy na pewno znają Jamesa Wana i jego „Obecność” która zapoczątkowała stworzenie przerażającego uniwersum filmów grozy. W dniu premiery kolejnego, najmroczniejszego filmu z serii kino CINEMA 3D w Świdnicy zaprasza na wyjątkową i straszną noc, podczas której zobaczyć będzie można „Obecność” , „ Obecność 2”, a także premierowo „Zakonnica”. W kinowym barze tradycyjnie czekać będzie wielka dolewka wybranego napoju. Maraton Grozy zaplanowano w piątek, 7 września o godz. 22.00.

OPISY FILMÓW:

OBECNOŚĆ – Zanim powstało Amityville, było Harrisville. “Obecność” opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.

OBECNOŚĆ2 – Thriller paranormalny “Obecność 2” to ekranizacja kolejnego przypadku zaczerpniętego z archiwum spraw słynnych demonologów Eda i Lorraine Warrenów. Tym razem badacze udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, w którym samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, przeprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

ZAKONNICA– Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w “Obecności 2”. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Wygraj zaproszenie!

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na kolejny Maraton Grozy w CINEMA3D w Świdnicy. Aby zdobyć wejściówkę należy przysłać na adres [email protected] maila z odpowiedzią na pytanie: Co łączy horror „Zakonnica” z filmami „Obecność” i „Anabell”? Oprócz odpowiedzi, mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 5 września do południa. Rozstrzygnięcie nastąpi tego dnia i zostanie opublikowane na portalu w sekcji konkursy. Laureat zostanie poinformowany o wygranej telefonicznie. Powodzenia!

/materiały: Cinema3D/