Strona główna 0_Slider Bielawa – Świdnica: Dla kogo derby regionu?

Bielawa – Świdnica: Dla kogo derby regionu? [RELACJA LIVE]

0

W czwartej kolejce spotkań grupy wschodniej IV ligi dolnośląskiej piłkarze Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica zagrają na wyjeździe z Bielawianką Bielawa. Startujemy o godz. 17.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia meczu jeszcze kilka minut.

Sędzią głównym dzisiejszych zawodów jest Adam Trudziński Z KS Jelenia Góra

Skład świdniczan: B. Kot, Kozachenko, Białas, Sowa, Ł. Kot, Białasik, Szuba, Filipczak, Szczygieł, Baumgarten, Lima

Rozpoczynamy spotkanie

2′ – Białasik uderza bardzo mocno z dystansu – piłka ponad bramką

w tym tygodniu z Brazylii dotarły certyfikaty dwóch nowych zawodników Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica – napastnika Alefe Limy Santosa i pomocnika Jhona Lee Do Carmo. Alefe już debiutuje w pierwszym składzie, Jhon rozpoczął na ławce rezerwowych.

4′ – gospodarze przed wielką szansą na zdobycie gola, Kot broni uderzenie rywala, a następnie Kozachenko wybija piłkę z linii bramkowej!

7′ – Szuba dogrywa futbolówkę na lewą stronę do Kozachenki, ten stara się dośrodkować ją w pole karne, lecz bardzo niedokładnie.

11′ – bielawianie jak na razie prezentują się bardzo dobrze, znacznie lepiej niż podczas wygranego przez nas latem sparingu (3:1 w Bielawie).

12′ – Szuba potężnie uderza z ponad 30 metrów – futbolówkę pewnie w dłonie łapie jednak Malec.

15′ – kolejny bardzo groźny strzał Szuby z dystansu. Piłka tym razem przeleciała o włos od poprzeczki bielawskiej bramki. Powoli łapiemy swój rytm.

19′ – Kozachenko decyduje się na uderzenie z okolicy narożnika pola karnego – ta próba też mija światło bramki.

21′ – Szczygieł bardzo dobrze dogrywa do Limy, Brazylijczyk niestety uprzedzony przez Malca.

22′ – teraz tym samym próbował odwdzięczyć się Lima Santos. Znów szybszy przy piłce był Malec, uprzedzając naszego skrzydłowego Kamila Szczygła.

24′ – długa piłka zagrana przez Białasa trafia pod nogi Białasika, który strzela ostatecznie niecelnie.

26′ – w odpowiedzi gospodarze, po wyblokowanym uderzeniu jednego z rywali będzie rzut rożny. Piłkarz Bielawianki uderza nieczysto i futbolówka trafia w ręce Kota.

30′ – akcję świdnickiej drużyny strzałem z dystansu kończy Łukasz Kot. Piłka wyraźnie mija światło bramki.

32′ – długa i cierpliwa akcja Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica. Kończył ją świetnym uderzenie zza linii pola karnego Białasik, ale piłka niestety o centymetry minęła prawy słupek bramki strzeżonej przez Malca.

34′ – bardzo szybkie tempo spotkania, oba zespoły walczą dziś o pełną pulę.

36′ – Lima Santos trafia do bielawskiej sieci, niestety sędzia boczny sygnalizuje dyskusyjnego spalonego świdnickiego napastnika…(!)

42′ – Ł. Kot uderza z okolicy linii pola karnego. Ta próba nie robi wrażenia na bramkarzu Bielawianki.

45′ – strzał Baumgartena również niecelny. Musimy lepiej nastawić nasze celowniki, ale dobrze, że przy tych warunkach pogodowych decydujemy się na dużą liczbę strzałów.

koniec pierwszej połowy – 0:0.

rozpoczynamy drugą część gry – bez zmian w składzie.

47′ – rzut rożny dla bielawian – niecelne uderzenie i od bramki zaczyna Kot.

53′ – wciąż utrzymuje się bardzo szybkie tempo meczu. W zdecydowanym natarciu poloniści, gospodarze starają się grać z kontry.

57′ – dwa stałe fragmenty gry dla przeciwników – na szczęście bez zagrożenia dla naszej bramki

58′ – Baumgarten strzela – broni Malec. Wciąż w Bielawie bezbramkowy remis.

60′ – ależ to była okazja dla gości. Nieporozumienie bramkarza i jednego z obrońców Bielawianki, Santos zagrywa do Szuby, ten w ostatniej chwili zablokowany przez wracającego defensora miejscowych.

64′ – Traczykowski zmienia Szczygła – pierwsza zmiana w naszej drużynie

67′ – Kot bardzo dobrze broni uderzenie z okolicy narożnika pola karnego – będzie rzut rożny. Nic z tego groźnego dla gospodarzy nie wyszło.

68′ – brutalny faul wyprostowaną nogą Kowalczyka na Białasiku. Tylko żółta karta dla zawodnika Bielawianki!

71′ – Myrta zastępuje Limę Santosa.

73′ – bielawianie jakby opadali z sił i coraz częściej ratują się faulami. Kolejny żółty kartonik dla piłkarza gospodarzy.

75′ – Brzeziński pojawia się na boisku w miejsce Białasika.

76′ – bardzo mocno rozpadał się deszcz, który utrudnia grę. Uderzenie Myrty z wnętrza pola karnego instynktownie obronił Malec. Było bardzo blisko gola dla biało-zielonych.

79′ – znów blisko celu Myrta. Robert głową zamykał dośrodkowanie z rzutu rożnego Szuby, ale piłka minimalnie minęła cel. Malec nawet w tej sytuacji nie drgnął.

80′ – debiut w świdnickiej drużynie zaliczy Jhon Lee Do Carmo zmieniając Marcosa Pauli Baumgartena.

83′ – Kot znakomicie broni sytuację jeden na jednego z piłkarzem Bielawianki

85′ – Kowalczyk za symulowanie w naszym polu karnym ogląda swoją drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną. Gramy w przewadze jednego zawodnika!

87′ – bielawianie murują bramkę, broniąc całym zespołem!

88′ – jest przełamanie Roberta Myrty. Piłka trafia w polu karnym do naszego napastnika, który mocnym strzałem pokonuje Malca – prowadzimy 1:0!!!

90′ – rzut rożny dla gospodarzy – rywale kończą strzałem, lecz bardzo niedokładnym.

90+’ – znakomita akcja świdniczan, Ł. Kot przegrywa pojedynek z Malcem.

90+’ – Jagieła zastępuje Ł. Kota

90+’ – w polu karnym faulowany Jhon – mamy jedenastkę!

Wojciech Szuba nie strzela karnego, ale w tym samym momencie sędzia kończy spotkanie. Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica pokonuje na wyjeździe Bielawiankę Bielawa 1:0!!!

Poprzedni artykułMaraton grozy z najstraszniejszymi horrorami w Cinema3D [KONKURS]
Następny artykułRok po terminie, z kontrolą CBA i grzybami na murawie. Stadion miejski odebrany [FOTO]