Strona główna Konkursy Maraton grozy

Maraton grozy [Rozstrzygnięcie konkursu]

0

Jedne z najstraszniejszych horrorów ostatnich lat będzie można już w ten piątek, 7 września, zobaczyć na kolejnym Maratonie Grozy w świdnickim Cinema3D. Na wielki ekran powrócą takie znane produkcje jak „Obecność” i „Obecność 2”. Na specjalnym wydarzeniu nie zabraknie także premiery. Będzie to dobrze zapowiadająca się „Zakonnica” w reżyserii Corina Hardy’ego. Jeden z czytelników wybierze się na maraton za darmo.

Wszyscy fani kina grozy na pewno znają Jamesa Wana i jego „Obecność” która zapoczątkowała stworzenie przerażającego uniwersum filmów grozy. W dniu premiery kolejnego, najmroczniejszego filmu z serii kino CINEMA 3D w Świdnicy zaprasza na wyjątkową i straszną noc, podczas której zobaczyć będzie można „Obecność” , „ Obecność 2”, a także premierowo „Zakonnica”. W kinowym barze tradycyjnie czekać będzie wielka dolewka wybranego napoju. Maraton Grozy zaplanowano w piątek, 7 września o godz. 22.00.

OPISY FILMÓW:

OBECNOŚĆ – Zanim powstało Amityville, było Harrisville. “Obecność” opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.

OBECNOŚĆ2 – Thriller paranormalny “Obecność 2” to ekranizacja kolejnego przypadku zaczerpniętego z archiwum spraw słynnych demonologów Eda i Lorraine Warrenów. Tym razem badacze udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, w którym samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, przeprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

ZAKONNICA– Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w “Obecności 2”. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Kto wygrywa zaproszenie?

 Co łączy horror „Zakonnica” z filmami „Obecność” i „Anabell”?  – to pytanie konkursowe. Odpowiedź: – Horror „Zakonnica” to prequel, który opowie, co działo się przed wydarzeniami z „Obecności” i „Anabelle”.

Prawidłowej odpowiedzi jako pierwszy udzielił Daniel Prokopowicz, który w nagrodę otrzymuje podwójne zaproszenie na maraton.

/materiały: Cinema3D/