Strona główna 0_Slider Koszykarze Polonii gromią swoich rywali!

Koszykarze Polonii gromią swoich rywali! [FOTO]

0

To był magiczny wieczór dla koszykarzy i kibiców trzecioligowej drużyny IgnerHome Polonia Świdnica. Po ubiegłotygodniowej porażce z Team-Plast KK Oleśnica, tym razem nasi koszykarze zdemolowali UKS Ekonom Legnica, zwyciężając aż 123:43! Jedno jest pewne, wygrane różnicą 80 „oczek” zbyt często na parkietach koszykarskich się nie zdarzają!

Od pierwszych minut nie było wątpliwości, który z zespołów jest tego dnia lepiej dysponowany. Świdniczanie górowali w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła, błyskawicznie zwiększając dystans. Po pierwszej kwarcie było już 31:17 dla gospodarzy, a na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 60:27 dla drużyny IgnerHome Polonia Świdnica. Po zmianie stron podopieczni Pawła Domaradzkiego wciąż utrzymywali wysokie tempo meczu i zapisywali na swoim koncie kolejne efektowne akcje zakończone punktami. Miejscowi wygrali trzecią kwartę 29:6 i przed ostatnią ćwiartką prowadzili różnicą już 56 „oczek”. Ostatnia kwarta również padła łupem biało-zielonych, którzy wygrali ten pojedynek 123:43.

W następnej serii spotkań (6 października) koszykarzom IgnerHome Polonia Świdnica przyjdzie powalczyć na wyjeździe z ekipą Chrobry XXI Kłodzko. Rywale podobnie jak my mają w tym sezonie w swoim dorobku jedno zwycięstwo i jedną porażkę.

/FOTO: Artur Ciachowski/