Strona główna 0_Slider Rozgrywki Silesian Cup na ostatniej prostej!

Rozgrywki Silesian Cup na ostatniej prostej! [FOTO]

0

Trzynasta edycja rozgrywanego w Świdnicy turnieju piłkarskiego Silesian Cup wkroczyła już w decydującą fazę. Powoli wyłaniają się faworyci, którzy jutro powalczą o miejsca na podium w pięciu różnych kategoriach wiekowych. 

W kategorii U-9 w najlepszej czwórce są dwie drużyny ze Świdnicy. W pierwszym półfinale Polonia Stal I Świdnica zagra jutro z WKS-em Śląsk Wrocław, a Gryf I Świdnica powalczy z AP I Żyrardów. Gryfiacy znaleźli się także w półfinale kategorii U-10, gdzie zagrają APG Gliwice. W drugim boju o finał AP I Żyrardów podejmie Parasol Wrocław.

Wśród jedenastolatków sprawa zwycięstwa powinna rozstrzygnąć się pomiędzy piłkarzami Pitrcovii Piotrków Trybunalski i GKS-u Bełchatów. W kategorii U-12 szansę na wygraną ma rosyjski FK Spartakovets, który w półfinale zmierzy się z Atomem Grądy. W innym półfinale WKS Śląsk Wrocław “skrzyżuje rękawice” ze Zjednoczonymi Pudliszki. W najstarszej grupie (U-14) najlepsze wrażenie wciąż robią GKS Bełchatów i Kadra Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

/FOTO: Artur Ciachowski/