Strona główna 0_Slider Komedia „Trzy razy łóżko” na deskach świdnickiego teatru

Komedia „Trzy razy łóżko” na deskach świdnickiego teatru [KONKURS]

0

Aktorzy Wrocławskiego Teatru Komedia po raz kolejny zagoszczą w Świnicy. 9 września o godz. 18.00 zaprezentują komedię małżeńską „Trzy razy łóżko ”. O tym, że warto wybrać się na ich przedstawienia, świdnicka publiczność przekonała się już niejednokrotnie.

Tym razem w świdnickim teatrze Wrocławski Teatr Komedia zaprezentuje spektakl „Trzy razy łóżko”. Sztuka autorstwa Jana Jakuba Należytego i według reżyserii Piotra Dąbrowskiego to blisko półtorej godziny świetnej zabawy.

Komedia „Trzy razy łóżko” przedstawia historię pewnej pary. – On i Ona, mąż i żona w alkowie. Trzy potyczki, trzy ważne rozmowy, trzy przełomowe momenty w ich życiu. A wszystko pod jedną kołdrą. Gdyby pokusić się o stworzenie rankingu mebli, które odgrywają najważniejszą rolę w życiu człowieka, bez wątpienia łóżko znalazłoby się w ścisłej czołówce. Trzy odsłony, trzy noce, trzy momenty z ich życia, trzy punkty zwrotne – okazuje się, że tyle wystarczy, by opowiedzieć zabawną historię o pewnej parze. To małżeńska komedia, która łączy lekkość stylu i żartu z pytaniami w tonie serio (np.: „Co jest lepsze: być piersiami reklamy społecznej czy twarzą wieprzowiny?”), przeplatając – jak w życiu – śmiech z powagą – tak zapowiada swoje przedstawienie wrocławski teatr.

Scenografia: Paweł Motas
Kostiumy: Bajka Tworek
Muzyka: Bartosz Pernal

Obsada:
Żona: Małgorzata Kałuzinska
Mąż: Wojciech Dąbrowski
Boy: Mirosław Zarzycki
Głosu użyczyła: Krystyna Czubówna

Bilety w cenie 60 zł do nabycia – Sekretariat Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43, boczne wejście (pn.-pt. godz. 8.00–16.00), Galeria Fotografii, Rynek 44 (w godzinach otwarcia galerii: wt.-pt. godz. 14.00–18.00, sob. 12.00–16.00) . Bilety można również kupić poprzez stronę – www.bilety.sok.com.pl

Wygraj bilet!
Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na sztukę „Trzy razy łóżko” w Świdnicy. Aby je zdobyć należy wysłać maila na adres [email protected] z odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jakie spektakle Wrocławskiego Teatru Komedia mieliśmy okazję oglądać w Świdnicy? (wymień co najmniej dwa). Na wiadomości zatytułowane „Spektakl” zawierające również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych czekamy do 5 września – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie.

/Materiały: Wrocławski Teatr Komedia/