Strona główna Sport Piłka nożna Terminarz i podział na grupy piłkarskiej klasy A

Terminarz i podział na grupy piłkarskiej klasy A

0

48 zespołów przystąpi w sezonie 2018/2019 do rywalizacji w piłkarskiej klasie A. Drużyny podzielone zostały na 3 grupy po 16 drużyn. Zmagania rozpoczną się w weekend – 11 i 12 sierpnia.   

Terminarz klasy A – grupa I:

1. kolejka (11-12 sierpnia):
Victoria Świebodzice – Podgórze Wałbrzych
Unia Jaroszów – Iskra Witków Śląski
Włókniarz Głuszyca – KS Walim
Czarni Wałbrzych – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Sudety Dziećmorowice – Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Darbor Bolesławice – Zagłębie Wałbrzych
Herbapol Stanowice – Orzeł Lubawka
Górnik II Wałbrzych – Błękitni Słotwina

2. kolejka (18-19 sierpnia):
Podgórze Wałbrzych – Błękitni Słotwina
Orzeł Lubawka – Górnik II Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych – Herbapol Stanowice
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) – Darbor Bolesławice
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice
KS Walim – Czarni Wałbrzych
Iskra Witków Śląski – Włókniarz Głuszyca
Victoria Świebodzice – Unia Jaroszów

3. kolejka (25-26 sierpnia):
Unia Jaroszów – Podgórze Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca – Victoria Świebodzice
Czarni Wałbrzych – Iskra Witków Śląski
Sudety Dziećmorowice – KS Walim
Darbor Bolesławice – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Herbapol Stanowice – Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Górnik II Wałbrzych – Zagłębie Wałbrzych
Błękitni Słotwina – Orzeł Lubawka

4. kolejka (1-2 września):
Podgórze Wałbrzych – Orzeł Lubawka
Zagłębie Wałbrzych – Błękitni Słotwina
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) – Górnik II Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Herbapol Stanowice
KS Walim – Darbor Bolesławice
Iskra Witków Śląski – Sudety Dziećmorowice
Victoria Świebodzice – Czarni Wałbrzych
Unia Jaroszów – Włókniarz Głuszyca

5. kolejka (8-9 września):
Włókniarz Głuszyca – Podgórze Wałbrzych
Czarni Wałbrzych – Unia Jaroszów
Sudety Dziećmorowice – Victoria Świebodzice
Darbor Bolesławice – Iskra Witków Śląski
Herbapol Stanowice – KS Walim
Górnik II Wałbrzych – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Błękitni Słotwina – Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Orzeł Lubawka – Zagłębie Wałbrzych

6. kolejka (15-16 września):
Podgórze Wałbrzych – Zagłębie Wałbrzych
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) – Orzeł Lubawka
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Błękitni Słotwina
KS Walim – Górnik II Wałbrzych
Iskra Witków Śląski – Herbapol Stanowice
Victoria Świebodzice – Darbor Bolesławice
Unia Jaroszów – Sudety Dziećmorowice
Włókniarz Głuszyca – Czarni Wałbrzych

7. kolejka (22-23 września):
Czarni Wałbrzych – Podgórze Wałbrzych
Sudety Dziećmorowice – Włókniarz Głuszyca
Darbor Bolesławice – Unia Jaroszów
Herbapol Stanowice – Victoria Świebodzice
Górnik II Wałbrzych – Iskra Witków Śląski
Błękitni Słotwina – KS Walim
Orzeł Lubawka – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych – Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)

8. kolejka (29-30 września):
Podgórze Wałbrzych – Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Zagłębie Wałbrzych
KS Walim – Orzeł Lubawka
Iskra Witków Śląski – Błękitni Słotwina
Victoria Świebodzice – Górnik II Wałbrzych
Unia Jaroszów – Herbapol Stanowice
Włókniarz Głuszyca – Darbor Bolesławice
Czarni Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice

9. kolejka (6-7 października):
Sudety Dziećmorowice – Podgórze Wałbrzych
Darbor Bolesławice – Czarni Wałbrzych
Herbapol Stanowice – Włókniarz Głuszyca
Górnik II Wałbrzych – Unia Jaroszów
Błękitni Słotwina – Victoria Świebodzice
Orzeł Lubawka – Iskra Witków Śląski
Zagłębie Wałbrzych – KS Walim
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

10. kolejka (13-14 października):
Podgórze Wałbrzych – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
KS Walim – Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Iskra Witków Śląski – Zagłębie Wałbrzych
Victoria Świebodzice – Orzeł Lubawka
Unia Jaroszów – Błękitni Słotwina
Włókniarz Głuszyca – Górnik II Wałbrzych
Czarni Wałbrzych – Herbapol Stanowice
Sudety Dziećmorowice – Darbor Bolesławice

11. kolejka (20-21 października):
Darbor Bolesławice – Podgórze Wałbrzych
Herbapol Stanowice – Sudety Dziećmorowice
Górnik II Wałbrzych – Czarni Wałbrzych
Błękitni Słotwina – Włókniarz Głuszyca
Orzeł Lubawka – Unia Jaroszów
Zagłębie Wałbrzych – Victoria Świebodzice
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) – Iskra Witków Śląski
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – KS Walim

12. kolejka (27-28 października):
Podgórze Wałbrzych – KS Walim
Iskra Witków Śląski – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Victoria Świebodzice – Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Unia Jaroszów – Zagłębie Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca – Orzeł Lubawka
Czarni Wałbrzych – Błękitni Słotwina
Sudety Dziećmorowice – Górnik II Wałbrzych
Darbor Bolesławice – Herbapol Stanowice

13. kolejka (3-4 listopada):
Herbapol Stanowice – Podgórze Wałbrzych
Górnik II Wałbrzych – Darbor Bolesławice
Błękitni Słotwina – Sudety Dziećmorowice
Orzeł Lubawka – Czarni Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych – Włókniarz Głuszyca
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) – Unia Jaroszów
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Victoria Świebodzice
KS Walim – Iskra Witków Śląski

14. kolejka (10-11 listopada):
Podgórze Wałbrzych – Iskra Witków Śląski
Victoria Świebodzice – KS Walim
Unia Jaroszów – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca – Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Czarni Wałbrzych – Zagłębie Wałbrzych
Sudety Dziećmorowice – Orzeł Lubawka
Darbor Bolesławice – Błękitni Słotwina
Herbapol Stanowice – Górnik II Wałbrzych

15. kolejka (17-18 listopada):
Górnik II Wałbrzych – Podgórze Wałbrzych
Błękitni Słotwina – Herbapol Stanowice
Orzeł Lubawka – Darbor Bolesławice
Zagłębie Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) – Czarni Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Włókniarz Głuszyca
KS Walim – Unia Jaroszów
Iskra Witków Śląski – Victoria Świebodzice

Terminarz klasy A – grupa II:

1. kolejka (11-12 sierpnia):
Zieloni Łagiewniki – Ślęża Ciepłowody
Wierzbianka Wierzbna – Boxmet Piskorzów
Unia Złoty Stok – Roztocznik
Bielawianka II Bielawa – Polonia Ząbkowice Śląskie
Ślężanka Tąpadła – Czarni Sieniawka
Koliber Uciechów – LKS Wiśniowa
Cukrownik Pszenno – Delta Słupice
LKS Gilów – Płomień Makowice

2. kolejka (18-19 sierpnia):
Ślęża Ciepłowody – Płomień Makowice
Delta Słupice – LKS Gilów
LKS Wiśniowa – Cukrownik Pszenno
Czarni Sieniawka – Koliber Uciechów
Polonia Ząbkowice Śląskie – Ślężanka Tąpadła
Roztocznik – Bielawianka II Bielawa
Boxmet Piskorzów – Unia Złoty Stok
Zieloni Łagiewniki – Wierzbianka Wierzbna

3. kolejka (25-26 sierpnia):
Wierzbianka Wierzbna – Ślęża Ciepłowody
Unia Złoty Stok – Zieloni Łagiewniki
Bielawianka II Bielawa – Boxmet Piskorzów
Ślężanka Tąpadła – Roztocznik
Koliber Uciechów – Polonia Ząbkowice Śląskie
Cukrownik Pszenno – Czarni Sieniawka
LKS Gilów – LKS Wiśniowa
Płomień Makowice – Delta Słupice

4. kolejka (1-2 września):
Ślęża Ciepłowody – Delta Słupice
LKS Wiśniowa – Płomień Makowice
Czarni Sieniawka – LKS Gilów
Polonia Ząbkowice Śląskie – Cukrownik Pszenno
Roztocznik – Koliber Uciechów
Boxmet Piskorzów – Ślężanka Tąpadła
Zieloni Łagiewniki – Bielawianka II Bielawa
Wierzbianka Wierzbna – Unia Złoty Stok

5. kolejka (8-9 września):
Unia Złoty Stok – Ślęża Ciepłowody
Bielawianka II Bielawa – Wierzbianka Wierzbna
Ślężanka Tąpadła – Zieloni Łagiewniki
Koliber Uciechów – Boxmet Piskorzów
Cukrownik Pszenno – Roztocznik
LKS Gilów – Polonia Ząbkowice Śląskie
Płomień Makowice – Czarni Sieniawka
Delta Słupice – LKS Wiśniowa

6. kolejka (15-16 września):
Ślęża Ciepłowody – LKS Wiśniowa
Czarni Sieniawka – Delta Słupice
Polonia Ząbkowice Śląskie – Płomień Makowice
Roztocznik – LKS Gilów
Boxmet Piskorzów – Cukrownik Pszenno
Zieloni Łagiewniki – Koliber Uciechów
Wierzbianka Wierzbna – Ślężanka Tąpadła
Unia Złoty Stok – Bielawianka II Bielawa

7. kolejka (22-23 września):
Bielawianka II Bielawa – Ślęża Ciepłowody
Ślężanka Tąpadła – Unia Złoty Stok
Koliber Uciechów – Wierzbianka Wierzbna
Cukrownik Pszenno – Zieloni Łagiewniki
LKS Gilów – Boxmet Piskorzów
Płomień Makowice – Roztocznik
Delta Słupice – Polonia Ząbkowice Śląskie
LKS Wiśniowa – Czarni Sieniawka

8. kolejka (29-30 września):
Ślęża Ciepłowody – Czarni Sieniawka
Polonia Ząbkowice Śląskie – LKS Wiśniowa
Roztocznik – Delta Słupice
Boxmet Piskorzów – Płomień Makowice
Zieloni Łagiewniki – LKS Gilów
Wierzbianka Wierzbna – Cukrownik Pszenno
Unia Złoty Stok – Koliber Uciechów
Bielawianka II Bielawa – Ślężanka Tąpadła

9. kolejka (6-7 października):
Ślężanka Tąpadła – Ślęża Ciepłowody
Koliber Uciechów – Bielawianka II Bielawa
Cukrownik Pszenno – Unia Złoty Stok
LKS Gilów – Wierzbianka Wierzbna
Płomień Makowice – Zieloni Łagiewniki
Delta Słupice – Boxmet Piskorzów
LKS Wiśniowa – Roztocznik
Czarni Sieniawka – Polonia Ząbkowice Śląskie

10. kolejka (13-14 października):
Ślęża Ciepłowody – Polonia Ząbkowice Śląskie
Roztocznik – Czarni Sieniawka
Boxmet Piskorzów – LKS Wiśniowa
Zieloni Łagiewniki – Delta Słupice
Wierzbianka Wierzbna – Płomień Makowice
Unia Złoty Stok – LKS Gilów
Bielawianka II Bielawa – Cukrownik Pszenno
Ślężanka Tąpadła – Koliber Uciechów

11. kolejka (20-21 października):
Koliber Uciechów – Ślęża Ciepłowody
Cukrownik Pszenno – Ślężanka Tąpadła
LKS Gilów – Bielawianka II Bielawa
Płomień Makowice – Unia Złoty Stok
Delta Słupice – Wierzbianka Wierzbna
LKS Wiśniowa – Zieloni Łagiewniki
Czarni Sieniawka – Boxmet Piskorzów
Polonia Ząbkowice Śląskie – Roztocznik

12. kolejka (27-28 października):
Ślęża Ciepłowody – Roztocznik
Boxmet Piskorzów – Polonia Ząbkowice Śląskie
Zieloni Łagiewniki – Czarni Sieniawka
Wierzbianka Wierzbna – LKS Wiśniowa
Unia Złoty Stok – Delta Słupice
Bielawianka II Bielawa – Płomień Makowice
Ślężanka Tąpadła – LKS Gilów
Koliber Uciechów – Cukrownik Pszenno

13. kolejka (3-4 listopada):
Cukrownik Pszenno – Ślęża Ciepłowody
LKS Gilów – Koliber Uciechów
Płomień Makowice – Ślężanka Tąpadła
Delta Słupice – Bielawianka II Bielawa
LKS Wiśniowa – Unia Złoty Stok
Czarni Sieniawka – Wierzbianka Wierzbna
Polonia Ząbkowice Śląskie – Zieloni Łagiewniki
Roztocznik – Boxmet Piskorzów

14. kolejka (10-11 listopada):
Ślęża Ciepłowody – Boxmet Piskorzów
Zieloni Łagiewniki – Roztocznik
Wierzbianka Wierzbna – Polonia Ząbkowice Śląskie
Unia Złoty Stok – Czarni Sieniawka
Bielawianka II Bielawa – LKS Wiśniowa
Ślężanka Tąpadła – Delta Słupice
Koliber Uciechów – Płomień Makowice
Cukrownik Pszenno – LKS Gilów

15. kolejka (17-18 listopada):
LKS Gilów – Ślęża Ciepłowody
Płomień Makowice – Cukrownik Pszenno
Delta Słupice – Koliber Uciechów
LKS Wiśniowa – Ślężanka Tąpadła
Czarni Sieniawka – Bielawianka II Bielawa
Polonia Ząbkowice Śląskie – Unia Złoty Stok
Roztocznik – Wierzbianka Wierzbna
Boxmet Piskorzów – Zieloni Łagiewniki

Terminarz klasy A – grupa III:

1. kolejka (11-12 sierpnia):
Pogoń Duszniki Zdrój – ATS Wojbórz
Zamek Gorzanów – Inter Ożary
Trojan Lądek Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna
Śnieżnik Domaszków – LKS Bierkowice
Sudety Międzylesie – Łomniczanka Stara Łomnica
Słowianin Wolibórz – Odrodzenie Szalejów Dolny
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Orlęta Krosnowice
KS Polanica Zdrój – Zjednoczeni Ścinawka Średnia

2. kolejka (18-19 sierpnia):
ATS Wojbórz – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Orlęta Krosnowice – KS Polanica Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Łomniczanka Stara Łomnica – Słowianin Wolibórz
LKS Bierkowice – Sudety Międzylesie
Iskra Jaszkowa Dolna – Śnieżnik Domaszków
Inter Ożary – Trojan Lądek Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój – Zamek Gorzanów

3. kolejka (25-26 sierpnia):
Zamek Gorzanów – ATS Wojbórz
Trojan Lądek Zdrój – Pogoń Duszniki Zdrój
Śnieżnik Domaszków – Inter Ożary
Sudety Międzylesie – Iskra Jaszkowa Dolna
Słowianin Wolibórz – LKS Bierkowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Łomniczanka Stara Łomnica
KS Polanica Zdrój – Odrodzenie Szalejów Dolny
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Orlęta Krosnowice

4. kolejka (1-2 września):
ATS Wojbórz – Orlęta Krosnowice
Odrodzenie Szalejów Dolny – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Łomniczanka Stara Łomnica – KS Polanica Zdrój
LKS Bierkowice – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Iskra Jaszkowa Dolna – Słowianin Wolibórz
Inter Ożary – Sudety Międzylesie
Pogoń Duszniki Zdrój – Śnieżnik Domaszków
Zamek Gorzanów – Trojan Lądek Zdrój

5. kolejka (8-9 września):
Trojan Lądek Zdrój – ATS Wojbórz
Śnieżnik Domaszków – Zamek Gorzanów
Sudety Międzylesie – Pogoń Duszniki Zdrój
Słowianin Wolibórz – Inter Ożary
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Iskra Jaszkowa Dolna
KS Polanica Zdrój – LKS Bierkowice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Łomniczanka Stara Łomnica
Orlęta Krosnowice – Odrodzenie Szalejów Dolny

6. kolejka (15-16 września):
ATS Wojbórz – Odrodzenie Szalejów Dolny
Łomniczanka Stara Łomnica – Orlęta Krosnowice
LKS Bierkowice – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Iskra Jaszkowa Dolna – KS Polanica Zdrój
Inter Ożary – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Pogoń Duszniki Zdrój – Słowianin Wolibórz
Zamek Gorzanów – Sudety Międzylesie
Trojan Lądek Zdrój – Śnieżnik Domaszków

7. kolejka (22-23 września):
Śnieżnik Domaszków – ATS Wojbórz
Sudety Międzylesie – Trojan Lądek Zdrój
Słowianin Wolibórz – Zamek Gorzanów
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Pogoń Duszniki Zdrój
KS Polanica Zdrój – Inter Ożary
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Iskra Jaszkowa Dolna
Orlęta Krosnowice – LKS Bierkowice
Odrodzenie Szalejów Dolny – Łomniczanka Stara Łomnica

8. kolejka (29-30 września):
ATS Wojbórz – Łomniczanka Stara Łomnica
LKS Bierkowice – Odrodzenie Szalejów Dolny
Iskra Jaszkowa Dolna – Orlęta Krosnowice
Inter Ożary – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Pogoń Duszniki Zdrój – KS Polanica Zdrój
Zamek Gorzanów – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Trojan Lądek Zdrój – Słowianin Wolibórz
Śnieżnik Domaszków – Sudety Międzylesie

9. kolejka (6-7 października):
Sudety Międzylesie – ATS Wojbórz
Słowianin Wolibórz – Śnieżnik Domaszków
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Trojan Lądek Zdrój
KS Polanica Zdrój – Zamek Gorzanów
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Pogoń Duszniki Zdrój
Orlęta Krosnowice – Inter Ożary
Odrodzenie Szalejów Dolny – Iskra Jaszkowa Dolna
Łomniczanka Stara Łomnica – LKS Bierkowice

10. kolejka (13-14 października):
ATS Wojbórz – LKS Bierkowice
Iskra Jaszkowa Dolna – Łomniczanka Stara Łomnica
Inter Ożary – Odrodzenie Szalejów Dolny
Pogoń Duszniki Zdrój – Orlęta Krosnowice
Zamek Gorzanów – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Trojan Lądek Zdrój – KS Polanica Zdrój
Śnieżnik Domaszków – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sudety Międzylesie – Słowianin Wolibórz

11. kolejka (20-21 października):
Słowianin Wolibórz – ATS Wojbórz
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Sudety Międzylesie
KS Polanica Zdrój – Śnieżnik Domaszków
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Trojan Lądek Zdrój
Orlęta Krosnowice – Zamek Gorzanów
Odrodzenie Szalejów Dolny – Pogoń Duszniki Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica – Inter Ożary
LKS Bierkowice – Iskra Jaszkowa Dolna

12. kolejka (27-28 października):
ATS Wojbórz – Iskra Jaszkowa Dolna
Inter Ożary – LKS Bierkowice
Pogoń Duszniki Zdrój – Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Gorzanów – Odrodzenie Szalejów Dolny
Trojan Lądek Zdrój – Orlęta Krosnowice
Śnieżnik Domaszków – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Sudety Międzylesie – KS Polanica Zdrój
Słowianin Wolibórz – Polonia Bystrzyca Kłodzka

13. kolejka (3-4 listopada):
Polonia Bystrzyca Kłodzka – ATS Wojbórz
KS Polanica Zdrój – Słowianin Wolibórz
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Sudety Międzylesie
Orlęta Krosnowice – Śnieżnik Domaszków
Odrodzenie Szalejów Dolny – Trojan Lądek Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica – Zamek Gorzanów
LKS Bierkowice – Pogoń Duszniki Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna – Inter Ożary

14. kolejka (10-11 listopada):
ATS Wojbórz – Inter Ożary
Pogoń Duszniki Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna
Zamek Gorzanów – LKS Bierkowice
Trojan Lądek Zdrój – Łomniczanka Stara Łomnica
Śnieżnik Domaszków – Odrodzenie Szalejów Dolny
Sudety Międzylesie – Orlęta Krosnowice
Słowianin Wolibórz – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Polonia Bystrzyca Kłodzka – KS Polanica Zdrój

15. kolejka (17-18 listopada):
KS Polanica Zdrój – ATS Wojbórz
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Orlęta Krosnowice – Słowianin Wolibórz
Odrodzenie Szalejów Dolny – Sudety Międzylesie
Łomniczanka Stara Łomnica – Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice – Trojan Lądek Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna – Zamek Gorzanów
Inter Ożary – Pogoń Duszniki Zdrój