Strona główna 0_Slider Mistrzowie i pasjonaci gitary zagrają w Krzyżowej

Mistrzowie i pasjonaci gitary zagrają w Krzyżowej [KONKURS]

0

We włoskim wydaniu, z rockowym pazurem, w wielkiej improwizacji czy po prostu klasycznie. W takich odsłonach usłyszymy brzmienie gitary w tegorocznej już 18. edycji Guitar Masters Camp w Krzyżowej. Muzyczne wydarzenie z koncertami i wystawą tych wspaniałych instrumentów zaplanowano w dniach od 15 do 25 lipca.

Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe oraz Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego zapraszają na kolejną edycję kursu gitarowego Guitar Masters Camp. W ramach tej prestiżowej imprezy, istniejącej od 2001 r., organizowane są warsztaty gitary klasycznej, akustycznej fingerstyle, rozrywkowej, flamenco, a także… tańca flamenco. Zajęcia prowadzone są przez najwybitniejszych dydaktyków i wirtuozów z Polski oraz zagranicy.

W tym roku Krzyżowa gościć będzie takich znakomitych muzyków, jak: Robert Horna, Jacek Królik, Jean-Christophe Maillard, Soenke Meinen, Fabio Montomoli, Marek Pasieczny, Krzysztof Pełech, Leszek Potasiński, Piotr Restecki, Michał Stanikowski, Pavel Steidl i Rainer Maria Zehetbauer.

Wieczorami wykładowcy i uczestnicy warsztatów będą spotykać się w „Piwnicy Dżemowej” w Pałacu. Miejsce to zamieni się w raj dla wspólnego muzykowania, doskonalenia sztuki improwizacji i tworzenia. Scena w Pałacu udostępniona zostanie każdego wieczoru wszystkim, bez względu na wiek i umiejętności.

Stałym punktem programu festiwalu będą – wystawa gitar i akcesoriów muzycznych oraz wspaniałe koncerty w wykonaniu właśnie wirtuozów gitar. W niektórych występach towarzyszyć im będą także uczniowie i pasjonaci tego instrumentu muzycznego.

Wydarzenia zaplanowane są w większości w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Krzyżowej, dawnej posiadłość hrabiowskiej rodziny von Moltke, ale też w Starym Klasztorze we Wrocławiu.

Szczegółowy program znajdziesz TUTAJ.

Bilety na wszystkie koncerty w cenie 25 PLN normalny, 20 PLN ulgowy dostępne są w bileterii TBox (tbox24.pl) oraz na godzinę przed koncertami.

Wygraj bilet!

Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na wybrane koncerty Guitar Masters Camp w Krzyżowej. Aby je zdobyć należy wysłać maila na adres [email protected] z odpowiedzią na następujące pytanie konkursowe: Kto jest dyrektorem artystycznym Guitar Masters Camp? Na wiadomości zatytułowane „Koncert” zawierające również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych czekamy do 16 lipca – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie.

/oprac. AN/
/materiały: Guitar Masters Camp/

Poprzedni artykułChcesz pomóc? Nie zabieraj dzikich zwierząt ze sobą
Następny artykułSpadły pręty, zablokowana 35-tka [FOTO][Aktualizacja]