Strona główna 0_Slider Cali w pianie i kolorach! Dzisiaj kolejna okazja do zabawy

Cali w pianie i kolorach! Dzisiaj kolejna okazja do zabawy [FOTO]

0

Brak upału nie przeszkodził setkom spragnionych dobrej zabawy. W sobotnie popołudnie nad zalewem Witoszówka z zapałem młodzież, ale nie tylko ona, bawiła się na Piana Party i festiwalu kolorów. Dzisiaj po południu kolejna okazja!

Do zabawy zaprosił klub Level, a imprezę rozkręcali StrajGer & DJ Climo. Atmosfera mimo pogody była gorąca.

A już dzisiaj kolejna okazja do zabawy. O 16.00 w Parku Miejskim w Żarowie startuje Mydlany Park i Piana Party, którego organizatorem jest Fundacja Inicjatywa B.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą puszczać bańki oraz robić wielkie kolorowe tunele. To także czas na warsztaty twórcze, podczas których młodzi artyści stworzą za pomocą kolorowej piany abstrakcyjne obrazy. Tuż obok powstającej wystawy mydlanych prac, organizatorzy zaaranżują kącik małych banieczek, przewidziany dla najmniejszych gości: będą to małe miecze oraz tradycyjne „dmuchawce”, którymi łatwo posłużą się dzieci. Tuż pod sceną zainstalowane zostaną wytwornice, które w jednej chwili stworzą kilkaset małych banieczek unoszących się nad głowami ludzi.

– W trakcie mydlanego happeningu, przeprowadzimy serię konkursów, w ramach których rozdamy gadżety, płyny, zestawy do robienia baniek oraz zniżki od zaprzyjaźnionego sklepu, który wspiera Mydlany Park swoimi produktami – tłumaczy Tomasz Nycz.

Mydlany Park Festiwal 3 to nie tylko bańki. Podczas wydarzenia odbędzie się otwarty konkurs fotograficzny na najlepszy zestaw zdjęć, składający się z następujących motywów: wielka bańka mydlana, długi tunel, moment pękającej bańki, uśmiech na twarzy, mydlana atmosfera, po wykonaniu fotografii w trakcie festiwalu, osoby chcące wziąć udział w konkursie swoje prace wykonane smartfonem, tabletem, kamerą, dronem lub lustrzanką muszą przesłać na adres: [email protected], o czym będą informować organizatorzy ze sceny w Parku. Regulamin konkursu oraz informacje o nagrodach można znaleźć na stronie Inicjatywy B.

Drugim blokiem festiwalowym będzie Piana party. – W trakcie mydlanego happeningu będziemy emitować przyjemne dźwięki, które wprowadzą uczestników festiwalu w ciekawy klimat. Tutaj do współpracy zaprosiliśmy Roberta Okrzesika – Robzone, który stworzy oprawę muzyczną także podczas Piana party – tłumaczy Tomasz Nycz.

opr. red.
Zdjęcia Dariusz Nowaczyński