Strona główna 0_Slider Filmowe wakacje z Cinema3D

Filmowe wakacje z Cinema3D [KONKURS]

0

Wakacje dają okazję, by zagłębić się w świat filmów i na bieżąco być z najgorętszymi premierami. Do nich należy chociażby kolejna odsłona popularnej serii „Ocean’s”. Tym razem o zuchwałą kradzież pokuszą się kobiety na czele z Debbie Ocean (Sandrą Bullok). To właśnie z tym filmem związany jest nasz lipcowy, wielki konkurs kinowy. Do wygrania aż 12 biletów do Cinema3D w Świdnicy.

Wszystko zaczęło się w 1960 r. Na ekrany wszedł kryminał w gwiazdorskiej obsadzie pod tytułem „Ocean’s Eleven”. Świetny scenariusz, nominowany do prestiżowej nagrody Amerykańskiej Gildii Scenarzystów (WGA) stworzyli – Charles Lederer, Harry Brown i Billy Wilder. W filmie w rolach głównych wystąpili – znakomity aktor i jeden z najwybitniejszych amerykańskich piosenkarzy Frank Sinatra, wspaniały muzyk i aktor Dean Martin czy znana z wielu westernów aktorka Angie Dickinson.

Po 40 latach film doczekał się w końcu remake’u i to dorównującego poziomem oryginałowi. „Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra” wszedł do kin w grudniu 2001 r. Remake w reżyserii Stevena Soderbergh’a mógł poszczycić się nie tylko robiącymi wówczas wrażenie efektami specjalnymi, ale i równie świetną obsadą, bo zagrali w nim m.in. George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Julia Roberts czy Andy Garcia. I tak powstała cała trylogia, która odniosła sukces kasowy i zachwyciła miliony widzów.

Popularna seria heist znów powraca. Tym razem jednak za planem wielkiej kradzieży stoją wyłącznie kobiety. W obsadzie znalazły się takie znane nazwiska jak – Sandra Bullock, Cate Blanchett, Rihanna, Helena Bonham Carter czy Anne Hathaway. W kinach „Ocean’s 8” można oglądać od 22 czerwca.

To właśnie z serią „Ocean’s” będzie związany nasz kolejny, wielki kinowy konkurs. Do wygrania aż 12 biletów do Cinema3D w Świdnicy. Aby zdobyć zaproszenia należy w przesłanym na adres [email protected] mailu: wymienić wszystkie sequele filmu „Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra”, a także podać daty ich premier. Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 6 lipca do południa. Rozstrzygnięcie nastąpi tego dnia i zostanie opublikowane na portalu w sekcji konkursy. Laureaci zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Powodzenia!

/red./