Strona główna 0_Slider Kibicujemy razem w Galerii Świdnickiej

Kibicujemy razem w Galerii Świdnickiej

0

15 i 16 czerwca, na specjalnie przygotowanym boisku, rozgrywane będę mecze w piłkę nożną trzyosobowych drużyn dziecięcych. Dwudniowe zmagania rozpoczął już turniej „Świdnickie przedszkolaki”. To nie koniec piłkarskich emocji w Galerii Świdnickiej. 

W dzisiejszym turnieju udział wzięło kilkadziesiąt maluchów z różnych świdnickich przedszkoli. Poza meczami, dzieci brały udział w konkurencjach na torze przeszkód, bawiły się na placu zabaw Jupi Park, a słodkim akcentem rywalizacji było zaproszenie na lody do kawiarni Choice.

To nie koniec piłkarskich emocji w Galerii Świdnickiej. Zmagania będą trwały dwa dni. W trakcie rozgrywek przeprowadzone zostaną też konkurencje i konkursy z piłkarskimi nagrodami dla małych i dużych! W przerwach natomiast boisko będzie do dyspozycji wszystkich chętnych. Do turnieju można zgłosić się u trenerów, przeprowadzających rozgrywki, w piątek do godziny 19.00 i w sobotę do godziny 17.00.

Dodatkowo, do soboty trwa akcja „Rozdajemy szaliki za paragony!”

Klienci, którzy w dniach 15 lub 16 czerwca zrobią zakupy za min. 100 zł (jeden paragon) w dowolnym sklepie lub punkcie w Galerii Świdnickiej, mogą zgłosić się do punktu promocji i odebrać szalik Polski*

Zapraszamy do wspólnej zabawy i wspólnego kibicowania.

*Łączna pula szalików to 300 sztuk. Punkt Promocji czynny jest w godzinach 12-19. Regulamin na: http://www.galeria-swidnicka.pl/kibicujemy-razem-rozdajemy-szaliki-za-paragony/

/Materiały nadesłane/

Poprzedni artykułCzereśnie zagrają pod Wieżą Ratuszową. Koncert dla dzieci (i nie tylko!)
Następny artykułPociąg utknął pod Jaworzyną Śląską