Strona główna Wydarzenia Zaprojektuj logo kampanii Żonkilowe Pola Nadziei

Zaprojektuj logo kampanii Żonkilowe Pola Nadziei

0

Jesteś kreatywny? Znasz się na grafice komputerowej? A może potrafisz rysować? To jest konkurs dla ciebie! Stwórz logo kampanii „Pola Nadziei” i zgarnij atrakcyjne nagrody. Świdnickie Hospicjum ogłasza konkurs na logo kampanii, której atrybutem są żonkile. Te kwiaty symbolizują nadzieję i przypominają o osobach cierpiących – zachęcają społecznicy.

Propozycja kierowana jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i osób
dorosłych. Projekt powinien jednoznacznie kojarzyć się z kampanią „Pola Nadziei” i Hospicjum ze Świdnicy. Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie dwie prace o formacie A4 lub A5. Ze wszystkich nadesłanych projektów jury wybierze maksymalnie trzy prace, które zostaną nagrodzone atrakcyjnymi bonami finansowymi do jednej z galerii handlowych we Wrocławiu. Prace prosimy składać do biura Hospicjum, które mieści się w Świdnicy, przy ul. Grodzkiej 19 lub nadsyłanie ich pocztą.

Konkurs potrwa do 8 czerwca 2018 roku. Ogłoszenie wyników zaplanowane jest na 14 czerwca. Zainteresowanym kibicują: Prezes Hospicjum Joanna Gadzińska oraz Prezydent Miasta Świdnicy Beata Moskal – Słaniewska.

Więcej informacji o konkursie na stronie: www.hospicjum.swidnica.pl

TPCh Hospicjum w Świdnicy